Jessica Mercedes poleciała samolotem na imprezę. Stanowcza reakcja fanów

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jessica Mercedes leciała samolotem na imprezę

Jessica Mercedes naraziła się internautom. Blogerka modowa pochwaliła się na Instagramie, że jest w drodze na imprezę, na którą dotrze prywatnym samolotem. Fani zauważyli, że był to lot krajowy i stwierdzili, że gwiazda nie wykazała się świadomością ekologiczną. Szeroko komentują jej postawę w sieci.

Jessica Mercedes Kirschner jest blogerką modową o sporym zasięgu w sieci. Na Instagramie jej życie śledzi ponad 900 tys. obserwujących. Influencerka jest właścicielką dwóch modowych firm. Często otrzymuje zaproszenia na imprezy branżowe i nie tylko. Jednak jej ostatnia podróż wywołała falę krytyki. Czy internauci mają rację?

Electrolux - akcja "Czysty Bałtyk"
Electrolux - akcja "Czysty Bałtyk"

Jessica Mercedes leciała na imprezę samolotem

Jessica Mercedes pokazała fanom, jak bardzo ekscytuje ją zaproszenie na imprezę. Wybrała jednak kontrowersyjny środek transportu.

"Dostałam wczoraj zaproszenie na imprezę - no, to jestem! Lot z Depeche Mode w tle to ja rozumiem" - podpisała zdjęcie.

Fani zauważyli, że lot prawdopodobnie odbył się z Warszawy do Łodzi. Dziennikarz Miłosz Piotrowski skomentował sytuację na Twitterze.

Tymczasem influencerka, która chętnie obnosi się z ekologią, gdy jest to modne, poleciała wczoraj prywatnym samolotem na imprezę. Jak widać, w tym przypadku zapomniała o planecie

Pod jego postem ruszyła lawina komentarzy. Internauci nie ukrywają oburzenia.

"Prywatne przeloty, szczególnie w ramach podróży krótkodystansowych, powinny być nielegalne. To klimatyczne przestępstwo, uprawiane przez bogatych dla czystej zabawy. To nie pora na to" - czytamy na Twitterze.

"Ekologia jest dla biednych leszczy, dla średniej klasy, dla pracowników budżetówki..." - żali się kolejna osoba.

Kim jest Jessica Mercedes?

Jessica Mercedes jest córką Polki i Niemca. Urodziła się w Kolonii. Mieszkała też w Poznaniu. Rozpoznawalność zdobyła dzięki założonemu w 2010 blogowi o tematyce modowej. Jej kreatywność i działanie w mediach społecznościowych zostało docenione przez branżę, która mianowała ją "Kobietą roku". Taki tytuł zdobyła w plebiscycie magazynu "Glamour".

Gwiazda jest właścicielką dwóch marek odzieżowych. Pierwsza z nich to "Moiess", która skupia się na kostiumach kąpielowych. Druga to "Veclaim", z którą influencerka miała sporo kłopotów. Firma stała się przedmiotem tzw. afery metkowej.

Prywatnie była związana z producentem muzycznym Kubą Karasiem. Jednak ich związek nie przetrwał kolejnego kryzysu. Po prawie trzech wspólnych latach para zakończyła swój związek.

"Wspólnie postanowiliśmy się rozejść, bo mamy różne cele w życiu, plany na najbliższy czas i tryby życia. Rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni, i życzymy sobie jak najlepiej. Jess i Kuba" - przekazali w oświadczeniu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości