Jest oficjalne potwierdzenie. Jakub Rzeźniczak spodziewa się kolejnego dziecka

Autor:
Dominika
Kowalewska
Jakub Rzeźniczak

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie oczekują dziecka. Oficjalne potwierdzenie przypuszczeń internautów pojawiło się właśnie na instagramowych profilach przyszłych rodziców. Zdjęcia USG są wyjątkowo wyraźne, a malec już całkiem spory!

Na temat licznych perypetii sercowych Jakuba Rzeźniczaka media rozpisywały się ostatnimi czasy bardzo szeroko. W listopadzie 2022 roku piłkarz ożenił się z Pauliną Nowicką. Para jest jedną z najpopularniejszych w polskim show-biznesie. Fani cały czas interesują się również byłymi partnerkami sportowca i ich relacjami. Matka zmarłego dziecka Jakuba Rzeźniczaka, Magda Stępień, wyraźnie zaznaczyła, że powiązań z byłym partnerem ma już dosyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Olivier Janiak w szczerej rozmowie z Marcinem Prokopem
Olivier Janiak w szczerej rozmowie z Marcinem Prokopem

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka

O życiu Jakuba Rzeźniczaka znów zrobiło się głośno, gdy kilka miesięcy temu udzielił dwóch donośnych wywiadów. Najpierw Żurnaliście, a niedługo potem w jeszcze większych szczegółach Kubie Wojewódzkiemu i Piotrowi Kędzierskiemu, zdradził między innymi, że kiedy jego obecna żona po raz pierwszy zaszła z nim w ciążę, doszło do poronienia.

Teraz okazuje się, że Paulina Rzeźniczak znów jest w ciąży. Jeszcze kilka dni temu nie było to jednak tak oczywiste. W piątek Paulina Rzeźniczak opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym razem z mężem pozowała przed lustrem. Jedna z obserwatorek postanowiła skomplementować w komentarzu "piękny brzusio" influencerki. Jakub Rzeźniczak zareagował natychmiast.

"Ludzie w dzisiejszych czasach tracą jakiekolwiek wyczucie. Argument - jeśli wstawiasz coś na social media, to licz się z komentarzami. Pytanie, czy jak widzisz kogoś na żywo na ulicy, to podchodzisz i mówisz: "jesteś w ciąży" albo "czemu jest pani brzydka, gruba, itp."? [...]" - napisał sportowiec.

Magda Stępień komentuje ciążę Pauliny Rzeźniczak

Jeszcze w weekend para postanowiła jednak potwierdzić domysły internautów. Pod zdjęciami w czapkach z napisami "mom" i "dad", a także zdjęciami USG w dłoni, napisali jedno wymowne zdanie.

"Czekamy na ciebie" - brzmi podpis.

Pod postem niemal natychmiast pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy. Gratulacje i życzenia zdrowia dla mamy i dziecka wprost sypią się nieprzerwanie od kilkunastu godzin. Okazuje się jednak, że i w tak osobistym momencie internauci nie zapominają o byłych partnerkach piłkarza.

"Szkoda, że Magda wam ten piękną chwilę popsuła. Zaraz pewnie zaczną o tym pisać na portalach plotkarskich. Pani Magda i Pani Ewelina zapewne znowu to skomentują" - pisze internautka.

Rzeczywiście, Magda Stępień, była partnerka piłkarza pokusiła się o komentarz w sprawie ciąży Pauliny Rzeźniczak jeszcze przed oficjalnym potiwerdzeniem samej zainteresowanej.

"Ja to wiem od dawna" - odpowiedziała na doniesienia internautów o rzekomym jeszcze wtedy dziecku.

Do zabrania głosu w sprawie byłą uczestniczkę "Top Model" miały zmusić liczne komentarze docierające do niej ze strony fanów.

"Nie chcę być kojarzona z nikim z ich otoczenia [...] Minęły już dwa lata od naszego rozstania, a ja nadal jestem kojarzona z moim ex. Nie chcę! Nasze drogi rozeszły się już dawno temu. Chcę powiedzieć głośne STOP. Koniec łączenia mnie z moim ex" - podkreśliła w InstaStories.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości