Jest przełom w sprawie księżnej Kate. Była widziana podczas spaceru z dziećmi

Kate Middleton
Kate Middleton
Źródło: Getty Images
Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z zapartym tchem oczekują powrotu księżnej Kate. Odkąd żona księcia Williama poinformowała o problemach zdrowotnych, nie zabrała ponownie głosu. Mijają kolejne tygodnie naznaczone nieobecnością Kate Middleton. Teraz media huczą o przełomie! Miała być widziana podczas spaceru z pociechami. Czy to oznacza, że powoli wraca do zdrowia?

Przedłużająca się nieobecność księżnej Kate sprawia, że w mediach wciąż piętrzą się doniesienia dotyczące jej stanu zdrowia. Niektórzy mają nawet teorię, że z żoną księcia Williama jest znacznie gorzej, niż podają oficjalne źródła. Wielu poddanych wierzy jednak, że Kate Middleton szybko powróci na brytyjski dwór, by znów towarzyszyć mężowi podczas najważniejszych publicznych wystąpień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kalendarium choroby księżnej Kate Middleton
Kalendarium choroby księżnej Kate. Kate Middleton ma nowotwór
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Co dzieje się z Kate Middleton?

Ze względu na narastające napięcie wokół brytyjskiej rodziny królewskiej każda nowa informacja dotycząca stanu zdrowia króla Karola III bądź księżnej Kate cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Władca wycofał się swego czasu w cień, by przy dworskim biurku skupić się na papierkowej pracy i leczeniu. Mimo to pokazuje się publicznie i zabiera głos, w przeciwieństwie do Kate Middleton. Ta zniknęła z przestrzeni publicznej w grudniu 2023 roku i od tamtej pory słuch o niej zaginął. Kilka potknięć ze strony osób zarządzających profilami książęcej pary w mediach społecznościowych sprawiło, że wokół zniknięcia księżnej narosło wiele teorii spiskowych. Dopiero "przyłapanie" małżonków podczas wspólnego spaceru i niepokojący wygląd kobiety zmusiły Pałac Kensington do zabrania głosu w tej sprawie. Wówczas księżna Kate wydała oświadczenie, w którym poinformowała o obowiązku poddania się za chemioterapii prewencyjnej.

Czytaj też: Księżna Kate poinformowała, że ma raka i zaczęła chemioterapię. Poruszające nagranie

Od tego momentu każde doniesienia na temat Kate Middleton sprawia, że w sieci wrze. Od sławetnego nagrania Kate Middleton nie pokazała się światu ani razu, co ponownie zachęciło internautów do tworzenia teorii spiskowych. Wielu zakłada najgorsze — ich zdaniem z żoną księcia Williama jest znacznie gorzej, niż mogłoby się wydawać i niedługo możemy spodziewać się najgorszej informacji.

Najnowsze doniesienia mediów wskazują na to, że fani tej teorii są w błędzie! W sieci aż huczy od doniesień na temat spaceru, na którym była widziana księżna Kate.

Księżna Kate wraca do zdrowia?

Jak podaje Daily Mail, wiele wskazuje na to, że Kate Middleton ma się coraz lepiej. Zdaniem brytyjskich mediów żona księcia Williama coraz częściej wychodzi z domu, by spędzić czas z ukochanymi dziećmi. Niedawno miała być nawet widziana podczas jednego ze spacerów. Jednakże na stronie Daily Mail na próżno szukać fotografii czy nagrań, które potwierdzałyby informacje zawarte w artykule. Zgodnie z nim:

"Udało nam się ustalić, że księżna była widziana na spacerze w ostatnich tygodniach" - można przeczytać na stronie Daily Mail.

Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się powrotu księżnej Kate na salony? Portal usmagazine.com, powołując się na "The Times", jeszcze niedawno raczej nie podawał napawających optymizmem wieści. Księżna Kate "przez jakiś czas będzie z dala od sprawowania publicznych obowiązków". Wróci do nich dopiero wtedy, gdy poczuje się na to gotowa. A to oznacza, że prawdopodobnie poddani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości