Opublikowano nowy portret księżnej Kate. Internauci są oburzeni. "To nie ona"

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Chris Jackson Collection
Księżna Kate pojawiła się na okładce magazynu "Tatler". Nowy portret Kate Middleton nie spodobał się jednak internautom, którzy wyrazili swoje oburzenie w sieci. "Co to ma być?" - pisali pod zdjęciem fani rodziny królewskiej.

Księżna Kate choruje na nowotwór, o czym poinformowała w specjalnym oświadczeniu 22 marca 2024 roku. Żona księcia Williama bardzo długo ukrywała swój stan zdrowia. Wytłumaczyła, że postąpiła w ten sposób ze względu na dobro swoich dzieci, które musiała przygotować do trudnej rozmowy. Kate Middleton obecnie jest w trakcie chemioterapii i nie wykonuje obowiązków publicznych. Nie wiadomo, kiedy wróci do pracy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Kalendarium choroby księżnej Kate Middleton
Kalendarium choroby księżnej Kate. Kate Middleton ma nowotwór
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżna Kate pojawiła się na okładce słynnego magazynu

Od grudnia 2023 roku poddani nie widzieli księżnej Kate na żadnym publicznym wydarzeniu. Pałac Kensington opublikował jedynie zdjęcie księżnej Walii z dziećmi z okazji Dnia Matki, jednak szybko się okazało, że fotografia została spreparowana.

Przyszła królowa pokazała się tylko na nagraniu, w którym oświadczyła, że choruje na raka. W tym czasie nawet paparazzi nie udało się dotrzeć do księżnej. Kate Middleton obecnie chroni swoją prywatność. Informatorzy twierdzą, że bardzo źle przechodzi chemioterapię. Niedawno magazyn "Marca", powołując się na pałacowe źródła, przekazał, że żona księcia Williama ponoć cierpi na znaczną utratę wagi i wypadanie włosów.

Teraz w przestrzeni publicznej niespodziewanie pojawił się nowy portret księżnej Walii. Nie jest to jednak zdjęcie, a obraz, który stał się także okładką magazynu "Tatler". Wizerunek Kate Middleton został stworzony przez Hannah Uzor. Artystka nie mogła się jednak osobiście spotkać z księżną przez jej chorobę.

Nowy portret księżnej Kate wywołał burze w sieci

Hannah Uzor musiała zainspirować się inaczej niż osobistym spotkaniem z księżną Kate. Namalowała portret na podstawie starych zdjęć księżnej z bankietu, na którym pojawiła się krótko po tym, jak król Karol III objął tron. Żona księcia Williama zachwyciła wówczas długą białą suknią z rozciętymi rękawami. Media z całego świata pisały, że wyglądała wręcz zjawiskowo.

Artystka wyjaśniła, że starała się uchwycić charakterystyczne dla Kate Middleton cechy. Magazyn "Tatler" opublikował portret księżnej jako swoją najnowszą okładkę. Dziennikarze podpisali obraz jako "portret siły i godności" jednak internauci mieli nieco inne zdanie na ten temat.

Użytkownicy sieci otwarcie stwierdzili, że księżna Kate z portretu nie przypomina siebie.

"Kto to niby jest?";

"To nie ona";

"Ten portret jest okropny. To nie Kate" - czytamy w komentarzach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson Collection

podziel się:

Pozostałe wiadomości