Mateusz "Big Boy" Borkowski gorzko o zagranicznych wakacjach. "Tego nie zobaczysz w katalogu"

Mateusz Borkowski "Big Boy" padł ofiarą fake newsa
Mateusz Borkowski "Big Boy"
Źródło: x-news
"Big Boy", czyli Mateusz Borkowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", podzielił się z internautami zdjęciem z zagranicznej podróży. Jednym ujęciem poruszył istotny temat. Tego żaden turysta nie zobaczy w katalogu ani internetowej ofercie wakacji. Zaledwie kilka kroków od bram hotelu krajobraz wygląda zupełnie inaczej.

Mateusz "Big Boy" Borkowski to jeden z najbardziej znanych uczestników programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna zaskarbił sobie uznanie widzów nie tylko dzięki zabawnych żartom, ale również dzięki ogromnej metamorfozie, na którą się zdecydował i w której - co ważne - wytrwał. "Big Boy" zadbał o zdrowie i schudł ponad 170 kilogramów. Dzięki silnej woli stał się dla wielu wzorem do naśladowania. Celebryta postanowił to wykorzystać nawet podczas wyjazdu za granicę. 

Mateusz "Big Boy" Borkowski ostrzega turystów

Gwiazdor TTV zdecydował się na letni wyjazd za granicę. Choć nie zdradził internautom szczegółów podróży, zdecydował, że podzieli się z nimi pewnym poważnym problemem. Mateusz “Big Boy” Borkowski zapozował obok śmieci, które zostały porzucone w zupełnie przypadkowym miejscu, niemal na środku drogi tuż obok zadbanego hotelu. 

"Tego nie zobaczysz w katalogu u pani w biurze podróży, za to 8 metrów od ogrodzenia hotelu" - napisał pod zdjęciem. 

Agnieszka z "Goggleboxa" walczy o lepszą figurę. "Przez pół życia byłam chudziutka"
Agnieszka Kuszewska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedziała o zmianach w swoim wyglądzie. - Pół życia byłam chudziutka. Ważyłam 49 kilogramów. Urodziłam dzieci i po 30. roku życia zaczął mi się zmieniać metabolizm - powiedziała w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Big Boy z "Gogglebox. Przed telewizorem" o realiach wakacyjnych wyjazdów

Post Mateusza Borkowskiego spotkał się z uznaniem. W kilka chwil pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy internautów, którzy potwierdzają, że przypadek, który opisuje gwiazdor, nie jest odosobniony. Niestety, często zdarza się, że nawet najbardziej luksusowe kurorty otaczają wysypiska śmieci. 

"Dobrze, że to pokazałeś. Zaśmiecenie to poważny problem w każdym kraju" - napisała jedna z obserwatorek gwiazdora. 

"To niestety normalka... Tylko na terenie hotelu jest czysto" - czytamy w komentarzach. 

"I to, co w większości tam leży to plastik. Czyli nie doczekamy się nawet, aż się rozłoży. Przykro się na to patrzy" - napisał internauta. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości