Joanna Koroniewska zdradziła, dlaczego nagle odeszła z telewizji. Po latach ujawniła prawdziwe okoliczności

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Źródło: MWMEDIA
Joanna Koroniewska kiedyś była utożsamiana tylko z telewizją. Dziś aktorka jest influencerką i gwiazdą w mediach społecznościowych, gdzie promuje samoakceptację własnego wyglądu. W najnowszym wywiadzie zdradziła, dlaczego dziesięć lat temu zrezygnowała z pracy w telewizji. Opowiedziała również o poświęceniu dla rodziny oraz o związku z Maciejem Dowborem.

Aktorka opowiedziała Katarzynie Piątkowskiej o dążeniu do samoakceptacji, o miłości do rodziny i relacji z mężem. Od pewnego czasu z Maciejem Dowborem dzieli życie między dwa domy. Jeden jest w Polsce, a drugi znajduje się w Hiszpanii.

"Mój mąż chciałby wyprowadzić się tam na zawsze, a ja na razie nie, chociaż taki pomysł chodził mi po głowie. Właściwie wciąż chodzi…" - ujawniła Joanna Koroniewska w wywiadzie dla magazynu "VIVA!".

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Joanna Koroniewska o odejściu z telewizji i relacji z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska przez 13 lat była gwiazdą jednego z najpopularniejszych seriali obyczajowych w polskiej telewizji. Występowała również w innych produkcjach, ale gościnnie. Dziś spełnia się głównie na deskach teatralnych, chociaż cieszy się teraz również premierą filmu z jej udziałem pt. "Dziewczyna influencera". Aktorka w rozmowie z Katarzyną Piątkowską zdradziła kulisy odejścia z telewizji. Została zapytana przez dziennikarkę o to, czy zrobiła to dla rodziny. Okazało się, że dla artystki ważne było to, aby być blisko dzieci.

"Miałam już pierwsze dziecko i męża, który cały czas był trochę na posyłki telewizji. Pracował w święta, wakacje, o różnych porach. Wiedziałam, że model rodziny, w którym oboje tak pracujemy i mamy nienormowany czas pracy, na pewno się nie sprawdzi. Nie wyobrażałam sobie, że puszczę Jankę na wiele obozów w wakacje, bo ja muszę pracować. [...] A telewizja… to są zawsze jakieś zależności. Nie lubię być zależna od kogokolwiek. Nie lubię, jak ktoś decyduje o moim wizerunku. Czułam, że przestaję nad tym panować" - stwierdziła.

Aktorka zareagowała również na pytanie, czy swoją decyzję nazwałaby "poświęceniem kariery". Żona Macieja Dowbora odparła, że na pewno straciła jakąś jej część.

"Tylko słowo 'poświęcenie' brzmi pejoratywnie. To był mój wybór. Nigdy mojemu dziecku niczego takiego nie powiem, bo to była moja świadoma decyzja. Cudne jest to, że mogłam taką podjąć, a zdecydowanie ułatwił mi ją pracujący mąż. Ale to nie jest tak, że Maciek z niczego nie musiał zrezygnować. Był przecież świetnym triathlonistą. Ale codzienne pięciogodzinne treningi, praca i rodzina to było już za dużo. Zrezygnował więc z triathlonu, żebyśmy jak najwięcej czasu mogli spędzać razem. Jak o tym mówię, to mam gęsią skórką, bo już powoli widzę efekty tego naszego wyboru. Mamy z córkami bardzo bliskie relacje. Dla nas karą może być tylko i wyłącznie ograniczenie kontaktów ze sobą. Jesteśmy ze sobą bardzo związani" - wyznała gwiazda w wywiadzie.

Joanna Koroniewska pozuje topless na okładce

Joanna Koroniewska pochwaliła się na InstaStories zdjęciem, które trafiło na okładkę magazynu "VIVA!". Aktorka pozuje na niej topless, co dodatkowo miało podkreślić to, że akceptuje swoje ciało i ma do siebie dystans. Na Instagramie gwiazda często pokazuje, jak wygląda jej twarz bez makijażu i filtrów. Joanna Koroniewska stawia na naturalność.

"Nie oceniam kobiet, które lubią wyglądać idealnie, jak spod igły. Mają do tego prawo. Ale ja… wcale nie chcę tak wyglądać" - podkreśliła w wywiadzie.

Aktorka ujawniła fanom, że "tajny projekt", o którym wspominała ostatnio obserwatorom to właśnie wspomniany wywiad i okładka. Zapytała internautów o ich zdanie na temat odważnego zdjęcia.

"Podoba wam się okładka? Samoakceptacja level master" - skomentowała.

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Źródło: Instagram @joannakoroniewska

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości