Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś planują ślub? Zaskakująca odpowiedź dziennikarki

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś
Źródło: MWMEDIA
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są obecnie jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Dziennikarka w jednym z najnowszych wywiadów wyjawiła, czy planują ślub. Zdaje się jednak, że zakochani podjęli w tej sprawie konkretną decyzję.

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś to znana para dziennikarzy. Zakochani prowadzą wspólnie podcast "W związku", w którym dyskutują również na kontrowersyjne tematy dotyczące relacji damsko-męskich. Para ostatnio często pojawia się na różnych wydarzeniach medialnych i okazuje sobie czułość.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Koziejowska o ślubie z Maciejem Orłosiem

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są parą od niemal dwóch lat. Plotki na temat relacji zakochanych zaczęły krążyć, gdy dziennikarz opublikował na swoim koncie na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Mimo że para stara się chronić prywatność i nie dzieli się szczegółami życia osobistego, to czasem decydują się na wyjątek od tej reguły.

Podczas niedawnej premiery filmu "Dziewczyna influencera" reporterka Shownews.pl zapytała Paulinę Koziejowską o to, czy para zamierza stanąć na ślubnym kobiercu. Gwiazda w odpowiedzi dała do zrozumienia, że wraz z Maciejem Orłosiem nie planują ceremonii zaślubin.

"Wydaje mi się, że ślub nie jest aż tak ważny w życiu. Zobacz, ile osób bierze ślub i co z tego wynika. Ten związek tak samo, czy jest ślub, czy tego ślubu nie ma, może się zakończyć, może wygasnąć. Są takie osoby, które chcą mieć ten papierek, to przypieczętowanie związku małżeńskiego, i to jest super, tylko że najważniejsze jest to, żeby po tym ślubie nie zapominać o tym, że nie jestem tylko 'ja i ty', ale jesteśmy też dalej 'my'" - wyznała.

Paulina Koziejowska o pierwszych wspólnych świętach z Maciejem Orłosiem

Paulina Koziejowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o przygotowaniach do pierwszych świąt Bożego Narodzenia wspólnie celebrowanych z partnerem. Dziennikarka wyznała, że z niecierpliwością oczekiwała na ten czas. Razem z Maciejem Orłosiem mieli w planach piec pierniczki i celebrować rodzinne chwile. Paulina Koziejowska podkreśliła, że te świąteczne przygotowania bardzo ich do siebie zbliżają.

-  To będą nasze pierwsze wspólne święta. Spędzimy je oczywiście razem i rodzinnie. Właśnie trwają przygotowania harmonogramu. W domu tworzymy już świąteczny klimat. Na razie pojawiły się u nas małe choineczki, lampki, gwiazda betlejemska. Niebawem przyjdzie czas na dużą choinkę, no i pojawi się zapach pierniczków. Plan jest taki, że będziemy piec je razem. Nie mogę się doczekać tego wszystkiego, bo takie świąteczne domowe tematy bardzo zbliżają — powiedziała.

Zapytaliśmy prezenterkę o to, kto w ich związku jest "mistrzem prezentów". Ukochana Macieja Orłosia nie ukrywa, że ten aspekt świąt jest dla niej bardzo ważny

- Uważam, że też są bardzo ważne, bo świadczą o tym, czy jesteśmy uważni względem siebie, czy wsłuchujemy się w swoje potrzeby i czy znaleźliśmy czas dla tej drugiej osoby, żeby sprawić jej przyjemność. I obydwoje jesteśmy w tym mistrzami. Ja mam co prawda łatwiejsze zadanie, bo Maciej jest minimalistą i nie gromadzi ubrań. Wiec tu mam pole do popisu - wyjaśniła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości