Joanna Koroniewska świętuje urodziny zabawnym nagraniem. "Z tyłu liceum, z przodu muzeum"

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Źródło: MWMEDIA
Joanna Koroniewska opublikowała humorystyczne nagranie z okazji swoich 46. urodzin. Żona Macieja Dowbora wyznała, że nigdy nie czuła się ze sobą tak dobrze, jak obecnie. Z okazji święta aktorki życzenia złożyła jej sławna teściowa, Katarzyna Dowbor. Internauci byli pod wrażeniem łączącej ich relacji.

Joanna Koroniewska to znana aktorka, a prywatnie żona Macieja Dowbora, z którym doczekała się dwóch córek. Para słynie w sieci z poczucia humoru oraz dystansu do siebie i życia. Zakochani często publikują zabawne filmiki, które dotykają ważnych społecznie problemów. Dzięki mediom społecznościowym utrzymują stały kontakt z fanami.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

BEJBIS_WRONA_TESCIOWIE
Andrzej Wrona o relacji z teściami
Andrzej Wrona o relacji z teściami

Joanna Koroniewska skończyła 46 lat

Joanna Koroniewska na swoim koncie na Instagramie opublikowała humorystyczne nagranie z okazji jej 46. urodzin. Gwiazda w wyraźnie dobrym humorze zaprezentowała się na tle Pałacu Kultury w Warszawie. Aktorka postawiła na crop top i krótkie jeansowe spodnie, nawiązując tym samym, że do stwierdzenia, że "od tyłu wygląda jak nastolatka". Na filmiku pojawił się także jej mąż Maciej Dowbor. Celebrytka okrasiła nagranie okazjonalnym wpisem.

Dziś moje 46 urodziny! Niby z przodu muzeum, ale czuję się lepiej niż kiedykolwiek, więc juhuuu!! Oby tak dalej! A Maciej Dowbor ma od dziś używanie przez najbliższe siedem miesięcy, bo może wszystkim wmawiać, że jest młodszy od swojej starej żony!
- napisała jubilatka.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z urodzinowymi życzeniami. Fani zgodzili się z Joanną Koroniewską i przyznali, że wygląda fantastycznie. Pod postem wypowiedziały się także gwiazdy.

"Daj Boże tak wyglądać kiedy i na mnie przyjdzie ta cyfra" - napisał Krzysztof Czeczot.

"Chciałabym mieć takie muzeum z każdej strony. Piękna jesteś! Zdrówka" - dodała Kayah.

"100 lat Moja PIEKNAAAA. Takie muzeum to ja mogę zwiedzać codziennie" - napisała Marcelina Zawadzka.

Katarzyna Dowbor złożyła synowej wzruszające życzenia urodzinowe

Katarzyna Dowbor ma świetny kontakt z synową. Joanna Koroniewska straciła mamę w młodym wieku, dlatego więź z teściową jest dla niej niezwykle ważna. Obie panie spędzają ze sobą dużo czasu i traktują się niczym matka i córka. Właśnie takimi słowami Katarzyna Dowbor zwróciła się do żony swojego syna z okazji jej urodzin.

"Córeczko! Z okazji twoich urodzin życzę ci jedynie dużo zdrowia, bo jest ono niezbędne do realizowania twoich ambitnych celów. Jak będzie zdrowie, to przy twoim talencie, upartości i świetnych pomysłach na siebie osiągniesz wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, wiek to tylko liczba. Bądź zawsze sobą, bo taka jesteś najlepsza!" - napisała Katarzyna Dowbor.

Internauci byli zachwyceni słowami prezenterki i podkreślali, że taki kontakt synowej z teściową jest wręcz zaprzeczeniem utartego w polskiej kulturze stereotypu.

"Taka teściowa to skarb";

"Normalnie zaprzeczenie teściowej z dowcipów, jesteście obie cudowne";

"Zazdroszczę relacji, jest taka pełna miłości i wdzięczności" - czytamy w komentarzach pod postem Katarzyny Dowbor.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości