Materiał promocyjny

Julia Wieniawa została nową ambasadorką L'Oreal Paris. Razem z marką poleciała na Festiwal w Cannes

Eva Longoria i Julia Wieniawa w Cannes
Julia Wieniawa została nową ambasadorką L'Oreal Paris. Razem z marką poleciała na Festiwal w Cannes
Źródło: TVN
Marka L'Oreal Paris od 27 lat jest nierozłączną częścią Festiwalu Filmowego w Cannes. Na tegorocznym święcie kina nie mogło zabraknąć kamer "Co Za Tydzień TVN". Zajrzeliśmy na czerwony dywan i porozmawialiśmy z polskimi ambasadorkami L'Oreal Paris: Grażyną Torbicką i Julią Wieniawą.

Cannes to wizytówka lazurowego wybrzeża we Francji. Urocze nadmorskie miasteczko co roku w maju na kilkanaście dni staje się stolicą światowego kina. Za nami 77. Festiwal Filmowy w Cannes, podczas którego na czerwonym wydanie podziwialiśmy gwiazdy dużego ekranu, a także wybitnych twórców filmowych.

Marka L'Oreal Paris jest obecna na Festiwalu w Cannes od prawie 30 lat

Festiwal Filmowy w Cannes to zawsze gratka dla prawdziwych fanów kina. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również kamer programu "Co Za Tydzień" TVN.

"To jest mój 23. Festiwal w Cannes, z czego jestem bardzo dumna. W pewnym momencie pojawiła się współpraca z L'Oréal Paris. Zostałam zaproszona do tej rodziny i będąc ambasadorką globalną L'Oréal Paris, były to jeszcze nowe, inne doświadczenia, dlatego że wcześniej spotykałam na przykład Julianne Moore albo Andy MacDowell i robiłam z nimi wywiady, ale w momencie, kiedy byłyśmy wszystkie w tej L'Oréalowej, że tak powiem, rodzinie, to nasze spotkania miały inny charakter. Spotyka się grono kobiet, które robią to, co lubią i które bardzo cenią każdą chwilę, która jest chwilą takiego oddawania siebie, swojej wiedzy innym" - mówiła Grażyna Torbicka, polska ambasadorka marki L'Oréal Paris.

Ta francuska marka kosmetyków jest częścią festiwalu w Cannes od 27 lat. Przed wyjściem na czerwony dywan mogliśmy podejrzeć przygotowania Julii Wieniawy, która została nową ambasadorką L’Oreal Paris. Aktorka przyleciała do Cannes tuż przed finałem programu "Mam Talent!". Gościła na tym festiwalu już po raz drugi.

"Bardzo się cieszę, że tu jestem. Mój pierwszy raz był 5 lat temu i to było dla mnie ogromne przeżycie. Spotkałam Penelopę Cruz w tym hotelu zresztą, dokładnie w Martinezie, w windzie. Ja wchodziłam, ona wychodziła. Oczywiście ona była z dwoma wielkimi bodyguardami. Na chwilę świat się zatrzymał, bo tak na siebie spojrzałyśmy i mieliśmy wrażenie, że jesteśmy może jakimiś siostrami zaginionymi, bo ona miała dokładnie tak samo długie włosy jak ja, w tym samym kolorze i też jesteśmy tego samego wzrostu, bo ona też taka malutka. Wspaniała historia" - wspominała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa została nową ambasadorką marki L'Oreal Paris

Podczas tegorocznego festiwalu w Cannes spełniło się jedno z marzeń Julii. Poznała amerykańską aktorkę Evę Longorię. To tutaj Polka została ogłoszona twarzą marki L'Oreal Paris.

"Nagrywamy też kampanię telewizyjną produktów pielęgnacyjnych. Jestem też twarzą makijażu i produktów do włosów, także kompleksowo zostałam ambasadorką marki. Jestem absolutnie zaszczycona i szczęśliwa, że mogę tutaj być z tak wspaniałymi, wartościowymi, silnymi kobietami. Jestem tego warta" - mówiła Julia Wieniawa.

Po zakończeniu festiwalu w Cannes i ukończeniu nagrań do "Mam Talent!" Julia Wieniawa wraca do pracy nad swoją płytą. Premiera jej najnowszego singla odbędzie się już w czerwcu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości