Sandra Kubicka niedawno urodziła pierwsze dziecko. Pokazała ciało kikanaście dni po porodzie

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka 16 maja 2024 roku po raz pierwszy została mamą. Wówczas na świat przyszedł jej pierworodny syn Leonard. Kilkanaście dni po porodzie modelka pokazała fanom, jak obecnie wygląda jej ciało.

Sandra Kubicka to polska modelka, która zrobiła ogromną karierę w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda w pewnym momencie zaczęła mierzyć się z wahaniami hormonalnymi i zachorowała na zespół policystycznych jajników. Problemy ze zdrowiem sprawiały, że zrezygnowała z modelingu i skupiła się na życiu prywatnym. Sandra Kubicka nigdy nie ukrywała, że zawsze marzyła o zostaniu mamą, a teraz w końcu jej największe życzenie się spełniło. Droga celebrytki do macierzyństwa nie była jednak usłana różami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

kubicka modeling
Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Sandra Kubicka pokazała, jak wygląda po porodzie

Sandra Kubicka zawsze otwarcie mówiła o swoich chorobach, a także o zespole policystycznych jajników. To właśnie między innymi przez tę przypadłość przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. Podczas gdy kolejni lekarze mówili jej, że może już liczyć tylko na cud, modelka nigdy się nie poddała w walce o swoje marzenia.

Zaczęła sama zdobywać wiedzę i w końcu trafiła pod skrzydła prawdziwego specjalisty. Dziewięć miesięcy temu Sandra Kubicka i jej mąż Aleksander Milwiw-Baron pochwalili się, że będą rodzicami. Celebrytka chętnie opowiadała o ciąży fanom i często pokazywała zdjęcia z brzuszkiem. Kilka dni temu oświadczyła, że urodziła synka, który otrzymał imię Leonard.

Gwiazda jeszcze przez zajściem w ciąże sporo schudła, co miało związek z leczeniem niepłodności i przestrzeganiem diety. Również w błogosławionym stanie modelka starała się odżywiać zdrowo. Na początku maja Sandra Kubicka zdradziła, że w ciąży przytyła 10 kilogramów. Teraz natomiast, kilkanaście dni po porodzie pokazała fanom, jak obecnie wygląda jej ciało.

Sandra Kubicka pokazała ciało po porodzie
Sandra Kubicka pokazała ciało po porodzie
Źródło: screen instagram

Sandra Kubicka została mamą po raz pierwszy

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron bardzo cieszyli się z tego, że przyjdzie im zostać rodzicami. Celebryci chętnie opowiadali o nowej dla nich sytuacji i od razu zaznaczyli, że nie będą pokazywać swojego dziecka publicznie. Oboje bowiem w przeszłości doświadczyli ciemnych stron sławy. Z tego też względu Sandra Kubicka nigdy nie zdradzała, w którym akurat była miesiącu ciąży. Nie chciała bowiem, by pod szpitalem czekali na nią paparazzi.

Małżonkowie zostali rodzicami dokładnie w nocy 16 maja 2024 roku. Wówczas na świat przyszedł ich syn. Zakochani pochwalili się tym dopiero kilkanaście dni później. Okazało się bowiem, że ich dziecko urodziło się jako wcześniak i miało problemy ze zdrowiem.

"Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg. + 6 dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki - patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości a naszym najlepszym przyjacielem był czas. Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam, jak silni jesteśmy razem jako rodzina. Moja wymarzona rodzina... Nikt ani nic nas już nie złamie" - napisała Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka z synkiem
Sandra Kubicka z synkiem
Źródło: screen instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości