Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Joanna Krupa o dzieleniu opieki nad córką z byłym mężem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Joanna Krupa w rozmowie z Dominiką Kowalewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak od wielu lat udaje jej się łączyć pracę z macierzyństwem na dwóch różnych kontynentach. Przy okazji powiedziała, jak jej kilkuletnia córka znosi jej rozstanie z Douglasem Nunesem.

Joanna Krupa w 2018 r. zaręczyła się z  przedsiębiorcą Douglasem Nunesem, za którego wyszła za mąż jeszcze w tym samym roku. Rok później, bo już w listopadzie 2019 r. na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko — córka Asha-Leigh, która z miejsca stała się oczkiem w głowie rodziców.

Joanna Krupa od roku jest w separacji z mężem

Niestety ich sielanka nie trwała długo i już na początku 2023 r. małżonkowie ogłosili, że przechodzą w stan separacji. Para już jakiś czas wcześniej nie ukrywała, że ma problemy w związku. Joanna Krupa po raz pierwszy powiedziała o tym w rozmowie z nami w lipcu 2022 roku. Niedługo potem zdradziła, że razem z mężem poszła na terapię. Starania okazały się jednak mało owocne.

Małżonkowie w marcu zadecydowali, że się rozwodzą. Modelka wiele razy zaznaczała, że dla dobra córeczki chce utrzymywać z Douglasem Nunesem wzorowe relacje. Para po rozstaniu pojechała nawet na wspólne wakacje z Ashą. Joanna Krupa tłumaczyła wówczas, że mimo wszystko nie ma już szans na uratowanie jej małżeństwa.

Para jeszcze nie otrzymała rozwodu, mimo wielu doniesień medialnych na ten temat. Jednak mimo rozstania nadal starają się, aby ich córka miała normalny dom.

Joanna Krupa o podziale obowiązków z Douglasem Nunesem nad córką

Ostatnio w rozmowie z Dominiką Kowalewską dla cozatydzien.tvn.pl Joanna Krupa powiedziała, jak udaje jej się tak dobrze łączyć pracę z macierzyństwem.

- Już przez wiele, wiele lat to robię, ale odkąd cztery lata temu pojawiła się moja córka, to jest trudniej wyjechać. Ashę biorę wtedy, kiedy jadę gdzieś na dłużej, bo dla dziecka to jest bardzo męczące. Kiedy wyjeżdżam, to mama przyjeżdża do Los Angeles, żeby być z Ashą. Wiem, że one kochają się ponad wszystko i nie mam takich wyrzutów sumienia, że muszę wyjechać, ale jak mogę, to ją zabieram — powiedziała Joanna Krupa.

Joanna Krupa powiedziała również, że jej córeczka rozumie to, że mama nie jest już z tatą, jednak starają się zachować równowagę pomiędzy czasem Ashy spędzanym z ojcem i z mamą.

- Wiadomo, że jej ojciec też chce, żeby dziecko było z nim, więc staramy się zachować balans, żebyśmy oboje mogli się nią zajmować. Wiadomo, że każde z nas chciałoby ją mieć przy sobie 24h na dobę, ale tak się nie da. Asha rozumie to i od małego jest do tego przyzwyczajona — powiedziała Joanna Krupa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości