Joanna Krupa pokazała urocze wideo z córką. "Na pewno moja krew"

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Źródło: TVN
Joanna Krupa jest dumną mamą czteroletniej Ashy, która już od najmłodszych lat idzie w ślady mamy. Dziewczynka towarzyszy jej w pracy na planach zdjęciowych. Dzięki temu ma szansę zobaczyć, jak wygląda show-biznes. Fotomodelka i jurorka programu "Top Model" jest dumna z pociechy i widzi w niej przyszłą gwiazdę.

Joanna Krupa na co dzień żyje w Stanach Zjednoczonych, ale bierze też udział w polskich programach. Jakiś czas temu pokazała, że na planie zdjęciowym towarzyszyła jej córka. Asha zaliczyła też debiut na ściance. Dziewczynka często pojawia się też w mediach społecznościowych mamy. Widać, że ma zadatki na przyszłą gwiazdę!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa o córce. Jak Asha odnajduje się w świecie mamy?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Krupa dodała wideo z córką

Joanna Krupa często dzieli się na Instagramie wspólnymi chwilami spędzonymi z córeczką. Ostatnio dodała nagranie, na którym dziewczynka tańczy do przeboju zespołu Modern Talking, pt. "You're My Heart, You're My Soul".

"Definitely my blood. Star in the making ! Na pewno moja krew!" - skomentowała dumna mama, która widzi w małej Ashy przyszłą gwiazdę.

Internauci przyznali rację gwieździe. Pod filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"Na pewno"; "Te kocie ruchy"; "O jej. Jaka ona już duża"; "Córcia urodziwa jak mama - ksero mamy" - pisali zachwyceni obserwatorzy.

Chociaż Asha ma dopiero 4 lata, to poznaje już świat show-biznesu. Joanna Krupa w rozmowie z Dominiką Kowalewską odniosła się do nagrania, w którym pokazała, jak dziewczynka przemierza plan programu "Top Model".

Ona już małego dziecka tak naprawdę ze mną po całym świecie jeździ, na plany ją często biorę. Ale [...] ona w ogóle nie słucha, robi swoje, tak jak tutaj na tym Instagramie, wzięła sobie walkie-talkie i tam troszkę nie powiem, że nie przeszkadzała w produkcji
- powiedziała.

Joanna Krupa przyznała, że Asha od początku towarzyszy mamie w codziennych obowiązkach i nie tylko.

Nawet jak idę do lekarza, do dermatologa czy do fryzjera, ją próbuję wszędzie brać, żeby była otwarta na mamy życie, żeby to była normalność. [...] Myślę, że od początku, odkąd się urodziła, ma takie spontaniczne życie
- dodała.

Czytaj więcej: Córka Joanny Krupy rozpoczyna pierwszy projekt! Wraz z mamą będzie uczyła angielskiego

Joanna Krupa o edukacji córki

Joanna Krupa oprócz roli jurorki w programie "Top Model" angażuje się także w inne projekty. Na antenie TVN mogliśmy oglądać program, w którym wraz z Ewą Chodakowską pomaga parom, których małżeństwa wiszą na włosku. Przemieszczanie się między Polską a Stanami Zjednoczonymi nie jest łatwe, szczególnie gdy ma się pod opieką dzieci. Coraz większą popularnością wśród zapracowanych gwiazd oraz nastoletnich wschodzących artystów cieszy się edukacja domowa bądź nauczanie w tzw. chmurze. Czy Joanna Krupa myśli powoli nad tym, jak w przyszłości będzie wyglądała edukacja córki?

Wiem, że jej tata bardzo chce, żeby chodziła normalnie do szkoły. Ja jestem otwarta, bo nigdy nie wiadomo, co w przyszłości będzie. Jakby były jakieś dłuższe wyjazdy, to bym była otwarta na szkołę w domu, ale zobaczymy. Tak naprawdę codziennie może coś się zmienić, przyszłości jeszcze nie planujemy za bardzo. Na razie normalna szkoła, chodzi do przedszkola, kocha dzieci, lubi i co będzie dalej, to zobaczymy
- powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z nami.

A jakie plany na przyszłość ma Asha? Choć dziewczynka ma dopiero 4 lata, poznaje świat mamy. Czy chciałaby pójść w jej ślady?

Na razie jest jeszcze za malutka, ale kocha śpiewać, wszystkie piosenki The Beatles zna, codziennie od rana do nocy uwielbia śpiewać. Też nieraz pozuje i mówi: "mamo, zrób mi zdjęcie". Kiedyś się pytałam, czy chce być modelką, ona mówi, że nie, że doktorem. Wiadomo, wszystko się powolutku zmieni, ale w tym, co będzie chciała robić, mama będzie ją wspierać
- powiedziała.
Joanna Krupa z córką Ashą
Joanna Krupa z córką Ashą
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości