Joanna Kulig pokazała zdjęcie z Tomem Hanksem. Razem tworzą nowy projekt

Joanna Kulig i Tom Hanks
Joanna Kulig i Tom Hanks
Joanna Kulig pozuje u boku Toma Hanksa. To zapowiedź kolejnego zawodowego Mount Everestu aktorki, bowiem Polka wystąpi w amerykańskim serialu, który produkują Tom Hanks i Steven Spielberg. Pod zdjęciem, jakie właśnie pojawiło się na jej instagramowym profilu, fani pozostawili wiele komentarzy.

Joanna Kulig notuje kolejny imponujący sukces. Polska aktorka została zatrudniona w serialu produkowanym w Stanach Zjednoczonych. Fanom uchyliła już rąbka tajemnicy, publikując zdjęcie u boku... Toma Hanksa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"The Traitors. Zdrajcy" - o czym jest polska wersja programu?

Joanna Kulig pozuje u boku Toma Hanksa

Joanna Kulig już jakiś czas temu zdobyła szczyty światowego show-biznesu i bynajmniej nie zamierza stamtąd schodzić. Jej przełomem zawodowym był film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, nominowany do Oscara, który przyniósł jej międzynarodowe uznanie. Od tego czasu aktorka zbiera laury na najważniejszych festiwalach filmowych. W zeszłym roku została doceniona między innymi na festiwalu w Berlinie za rolę w romantycznej komedii "She Came to Me", gdzie partnerowała Anne Hathaway.

Gwiazda bynajmniej nie zwalnia jednak tempa. Niedawno podzieliła się informacją, że została zaproszona do Amerykańskiej Akademii Filmowej, co jest ogromnym wyróżnieniem w branży. Teraz z kolei otrzymała rolę w międzynarodowym serialu.

Serial opowiada historię lotników ósmej Armii Powietrznej podczas II wojny światowej. Produkcja może się pochwalić gwiazdorską obsadą, w tym obok Joanny Kulig występują Austin Butler i Callum Turner. Znanych nazwisk nie brakuje też w składzie producenckim, o całość formy dbają bowiem Tom Hanks i Steven Spielberg.

Na instagramowym profilu Joanny Kulig właśnie pojawiło się zdjęcie z samym Tomem Hanksem.

"Z jednym z najlepszych producentów wszech czasów. A teraz powrót do pracy!" - podpisała ujęcie.

Joanna Kulig zadecyduje o przyznaniu tegorocznych Oscarów

Niedawno z niemniej entuzjastyczną reakcją fanów spotkała się informacja, że Joanna Kulig została zaproszona do grona nowych członków Amerykańskiej Akademii Filmowej. To właśnie oni co roku decydują o przyznaniu najbardziej prestiżowych nagród w przemyśle filmowym. Polska aktorka dołączyła do grona wyróżnionych, obok takich gwiazd jak Colin Farrell i Paul Mescal.

Pod koniec czerwca ubiegłego roku Amerykańska Akademia Filmowa zaprosiła 398 nowych przedstawicieli świata filmu, w tym reżyserów, aktorów, producentów i biznesmenów związanych z przemysłem filmowym, do dołączenia do swojego grona. Na oficjalnym profilu akademii na Instagramie pojawiła się informacja o nowych członkach, wśród których znalazła się właśnie Joanna Kulig. Jej nazwisko pojawiło się obok Colina Farrella, Paula Mescala i Stephanie Hsu.

"Aktorzy i aktorki stanowią serce filmów, tchną życie w scenariusze i przenoszą postacie ze zwykłych słów na papierze do żywych, możliwych do utożsamienia bytów na ekranie. Bez tych oddanych i utalentowanych wykonawców historie, które cenimy, pozostałyby uwięzione w sferze wyobraźni" - napisali przedstawiciele Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości