Joanna Moro kąpie się topless w jeziorze. Pokazała zmysłowe nagranie

Joanna Moro
Joanna Moro korzysta z wakacji
Źródło: MWMWDIA
Joanna Moro słynie ze swojego zamiłowania do przyrody i chętnie spędza swój wolny czas na łonie natury. Gwiazda skorzystała z chwili wolnego i pojechała nad jedno z polskich jezior. Opublikowała filmik, na którym widać, jak kąpie się w wodzie topless.

Joanna Moro to polska aktorka, która przyszła na świat w Wilnie. Po przyjeździe do naszego kraju zaczęła realizować swoje marzenia związane z pracą w teatrze i dostała się do szkoły aktorskiej. Później zaczęła też występować w popularnych filmach oraz serialach. Joanna Moro spełnia się nie tylko zawodowo, ale też prywatnie: jest szczęśliwą żoną i mamą i chętnie pokazuje fanom, jak spędza swój wolny czas.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

28042023_SZAFYGWIAZD_PISAREK_ZDROWIE
Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Joanna Moro kąpie się w jeziorze topless

Joanna Moro słynie z zamiłowania do natury. Gwiazda w okresie zimy chętnie morsuje i robiła to nawet podczas ostatniej ciąży. Organizm aktorki jest dobrze zahartowany, a ona sama bardzo dba o to, by być w stałym kontakcie z przyrodą. Co ciekawe jakiś czas temu artystka zapowiadała, że być może nawet wyda o tym książkę.

"Myślę o książce na temat morsowania, żeby zebrać najważniejsze fachowe informacje. Morsuje coraz więcej osób. Kiedyś ludzie patrzyli na mnie jak na nienormalną. Ludzie się boją, że się przeziębią, jak wejdą do zimnej wody, a ja widzę wręcz odwrotne skutki. [...] Zimna woda dodaje mi wigoru, gdy np. boli mnie głowa i wykąpię się w tak zimnej wodzie, to od razu lepiej się czuję, następuje szybka regeneracja" - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą.

Niedawno Joanna Moro wybrała się nad jedno z jezior w okolicach Warszawy. Gwiazda nagrała krótki filmik, na którym widać, jak wchodzi do wody topless.

Mój czerwiec - pomiędzy pracą, rodziną, wyjazdami, naturą i szumem wielkiego miasta… Hello, July
- napisała na Instagramie.

Joanna Moro o internetowym hejcie i podejściu do aktorów

Joanna Moro jakiś czas temu w rozmowie z nami zaznaczyła, że aktorzy ciągle są oceniani i poddawani krytyce, nawet, dopiero gdy zaczynają w tym zawodzie. Często taka bezpodstawna krytyka potrafi podciąć im skrzydła.

Wywiad, wypowiedź, post na Instagramie... wszystko jest dzisiaj ocenianie i krytykowane. Jednym się to spodoba, inni będą "się czepiać", a człowiek musi się z tym zmierzyć. Ta ocena zaczyna się już bardzo wcześnie. W moim przypadku już w szkole teatralnej, gdy przyznawało się nam oceny za interpretację tekstu, piosenki. W sytuacji, w której pada mocna i często bezpodstawna krytyka, sprawia, że potrafi ona podciąć skrzydła
- mówiła.

Dodała także, że aktorzy są z natury wrażliwi i do wszystkiego podchodzą bardzo emocjonalnie, ponieważ wkładają w swoją pracę całe serce. Joanna Moro otwarcie zaznaczyła, że społeczeństwo ma za mało szacunku do ich wysiłku. Odniosła się także do zjawiska hejtu.

- Ludzie wciąż nas oceniają, nie chcę używać słowa hejtują, bo w tym przypadku jest ono puste. Często niektórzy krytykują nas nieświadomie, bo mają po prostu gorszy dzień. Nikt jednak nie myśli o tym, że to nas tak zwyczajnie po ludzku dotyka. Często myśl o tym, że możemy przeczytać o sobie jakieś niemiłe rzeczy, tak się w nas kumuluje, że przy kolejnych projektach artystycznych, najpierw zastanawiamy się nad tym, jak ludzie to odbiorą, co znowu skrytykują i czy to, co robimy ma w ogóle sens? Każdy z nas jest inny, wyjątkowy i wspaniały, ale każdy też się uczy, niekiedy przez całe życie zawodowe. Trzeba dawać szansę ludziom, nawet jeśli to, co robią, nie jest zawsze perfekcyjne - zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMWDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości