Joanna Opozda pokazała figurę sprzed ciąży. "Sama się zdziwiłam"

Joanna Opozda wróciła do figury sprzed ciąży
Joanna Opozda wróciła do figury sprzed ciąży
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda miesiąc temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka wyglądała zjawiskowo w czasie ciąży. Po urodzeniu synka Vincenta zachwyca figurą. Żona Antka Królikowskiego pochwaliła się małym sukcesem. Sama była zaskoczona tym, co zobaczyła.

Vincent Królikowski przyszedł na świat 22.02.2022. Ojcem dziecka jest Antoni Królikowski, który odniósł się do tej magicznej daty. Dumny aktor wróży Vincentowi szczęśliwą przyszłość. Joanna Opozda pisała o tym, jak wiele musiała wytrzymać, aby zapewnić synowi bezpieczne przyjście na świat. Ze względów zdrowotnych aktorka musiała bardzo o siebie dbać podczas ciąży. W grudniu 2021 odbierała nagrodę w przepięknej sukni, która podkreślała brzuszek. Joanna Opozda błyskawicznie wróciła do figury sprzed ciąży.

Joanna Opozda wróciła do figury sprzed ciąży?

Joanna Opozda zachwycała swoim wyglądem w czasach sprzed ciąży, w jej trakcie i teraz, gdy już ma przy sobie synka. Poza aktorstwem gwiazda zajmowała się również modelingiem, więc zawsze dbała o ciało i prezentowała nienaganną sylwetkę. Teraz po zaokrąglonym brzuchu nie ma już śladu. Aktorka opublikowała nowe zdjęcie, pod którym pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych fanów.

"Miesiąc po porodzie i wyglądasz, jakbyś w ogóle w ciąży nie była".

"Tak wyglądać po ciąży — szok. Jesteś prześliczna!!!".

Joanna Opozda odpisała na komentarz i przyznała, że może cieszyć się z małego sukcesu.

"Dziękuję. Założyłam spodnie sprzed ciąży. Sama się zdziwiłam" - wyznała na Instagramie.

TZDERESZOWSKA_FORMA
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Poniżej Joanna Opozda na gali Kobieca Marka Roku. Otrzymała nagrodę w kategorii AKTORKA. Internauci zwrócili uwagę na to, że stylem ubierania przypominała Angelinę Jolie.

Antoni Królikowski odwiedził synka Vincenta

Joanna Opozda napisała o trudach macierzyństwa. Jak synek zmienił jej życie?

"Jak jest? Różnie. Jestem wykończona ostatnimi miesiącami i tym wszystkim, co się dzieje wokół nas. Dochodzę jednak do wniosku, że nie ma, co czekać aż życie stanie się łatwiejsze, lepsze czy mniej skomplikowane. Trzeba działać i robić co się da, żeby jakoś to szczęście budować. Dla mnie szczęściem jest miłość, spokój, bezpieczeństwo i ZDROWIE moich bliskich, zwłaszcza mojego kochanego synka Vincenta. Na niektóre sprawy niestety nie mamy wpływu na inne całe szczęście TAK" - napisała na Instagramie.

Tymczasem Antek Królikowski zamieszcza zdjęcia z synkiem na zmianę z materiałami dotyczącymi jego udziału w programie "Przez Atlantyk". Aktor odwiedził chłopca i relacjonował na InstaStories, jak przekomarza się z dzieckiem. Vincent rośnie jak na drożdżach i sprawia rodzicom coraz więcej radości.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości