Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zapraszała Joanny Opozdy? "Nie udzielałam żadnego wywiadu"

Joanna Opozda odpowiedziała za zaproszenie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej
Joanna Opozda odpowiedziała za zaproszenie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Ostrowska-Królikowska na łamach tygodnika miała rzekomo zaprosić Joannę Opozdę do rodzinnej posiadłości. Mama Vincenta odpowiedziała, twierdząc, że o rzekomym zaproszeniu dowiedziała się z mediów. Niedługo później Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaprzeczyła, jakoby udzieliła w ostatnim czasie jakiegokolwiek wywiadu.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sierpniu 2021 roku. Już wtedy plotkowano o tym, że panna młoda spodziewa się dziecka. Para dementowała doniesienia. Niedługo później, we wrześniu 2021 roku aktorka opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że jest w ciąży. 22 lutego 2022 roku na świat przyszedł syn Vincent.

Joanna Opozda odpowiedziała na zaproszenie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Odkąd wiadome jest, że małżeństwo Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego istnieje jedynie na papierze, media uważniej przyglądają się krokom poczynanym przez głowę rodziny Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Jakiś czas temu jeden z kolorowych tygodników, powołując się na słowa aktorki, poinformował, że ta zaprasza swojego najmłodszego wnuka i jego mamę do rodzinnego majątku w Kudowie.

"Chciałaby, by Vincent i Joasia mogli skorzystać ze świeżego powietrza i pięknych okoliczności przyrody" - miała rzekomo powiedzieć Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Na Żywo".

Serwis Pudelek postanowił skontaktować się z Joanną Opozdą i zapytać o to, czy skorzysta z jasno wystosowanego zaproszenia. Aktorka odpowiedziała na pytanie serwisu, zdradzając, że poza wypowiedzią Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w tygodniku, nigdy nie usłyszała o ewentualnym zaproszeniu.

To miłe, ale nic mi o tym nie wiadomo. Nikt nas do Kudowy nie zapraszał. Dowiedziałam się o tym pomyśle z mediów
- przyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie udzieliła wywiadu

Po odpowiedzi Joanny Opozdy o temacie zaproszenia do Kudowy zrobiło się głośno. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdecydowała się zaprać głos. Opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych krótki, acz treściwy komentarz do sprawy. Jak się okazuje, w ostatnim czasie aktorka nie udzieliła żadnego wywiadu, co sugeruje, że słowa, na które powoływał się tygodnik, są wyssane z palca. To tłumaczy, dlaczego Joanna Opozda dowiedziała się o zaproszeniu z mediów.

Kochani, w odpowiedzi na wiadomości od was pragnę oświadczyć, iż w ostatnim czasie nie udzielałam żadnego wywiadu. Nie zamierzam się szczegółowo odnosić do medialnych plotek. Miłych wakacji i spokoju ducha
- napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.
Małgorzata Ostrowska-Królikowska o zaproszeniu
Małgorzata Ostrowska-Królikowska o zaproszeniu
Źródło: Instagram @malgorzata_ok/https://www.instagram.com/malgorzata_ok/
Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda opowiedziała o tym, w jaki sposób walczy z hejtem. Przyznała, że problem hejtu dotyczy bardzo wielu jej znajomych, szczególnie ze świata showbiznesu.
Źródło: Co za Tydzień

Joanna Opozda - kariera, życie prywatne

Joanna Opozda jest aktorką telewizyjną, którą widzowie mogą oglądać w popularnych serialach. Celebrytka ukończyła studia na wydziale aktorskim PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Jej związek z Antkiem Królikowskim był przez wiele miesięcy tematem numer 1. W sierpniu 2021 roku para wzięła ślub. Niedługo przed narodzinami ich syna Vincenta gruchnęła wieść o rozstaniu przyszłych rodziców. Od tamtej pory rozpadające się małżeństwo Joanny Opozdy i aktora jest tematem licznych artykułów.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Pudelek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości