Joanna Opozda szczerze o zdrowiu syna. "Czekają nas bolesne badania"

Joanna Opozda
Syn Joanny Opozdy będzie musiał przejść badania
Źródło: MWMEDIA WARSZAWA
Joanna Opozda została zapytana przez fana o to, jak czuje się jej dwumiesięczny syn Vincent. Aktorka przyznała, że chociaż z jego zdrowiem jest już lepiej, to niedługo maluch będzie musiał przejść poważne i bolesne badania. "Trzymajcie kciuki" - zaapelowała.

Joanna Opozda niedawno została mamą. Zaledwie miesiąc po porodzie jej synek Vincent trafił do szpitala ze względu na groźną infekcję i spędził kilka dni na oddziale patologii noworodka. Malucha na szczęście udało się wyleczyć, jednak jak się okazuje to nie koniec jego wizyt u lekarzy. Aktorka przyznała fanom, że jej dziecko czekają poważne i bolesne badania, które będą musieli wykonać w najbliższym czasie.

Joanna Opozda opowiedziała o stanie zdrowia syna

Joanna Opozda wraca na Instagrama i coraz śmielej dodaje zdjęcia, na których wprost promienieje. Niedawno aktorka opublikowała dwa zdjęcia z synem, dzięki którym widzimy, że mały Vincent rośnie jak na drożdżach. Gwiazda skrupulatnie nie pokazuje twarzy malucha, ale coraz więcej zaczyna o nim mówić. W jednym z postów napisała, że jej pociecha miała chwilowe problemy skórne.

"Jakiś czas temu mój synek zmagał się z wysypką na buzi" - napisała i dodała, że dziś po krostkach nie ma już ani śladu. 

Jeden z obserwatorów podchwycił jednak temat i wywołał aktorkę do tablicy, pytając, jak obecnie czuje się Vincent. 

"Dziękujemy, jest lepiej, chociaż w niedługim czasie czekają nas kolejne poważne i niestety bolesne badania. Ufam, że będzie dobrze. Trzymajcie kciuki" - odpisała Joanna Opozda.

Fani gwiazdy od razu zasypali ją mnóstwem komentarzy. 

 "Dużo zdrówka życzymy i przesyłam całusy";

"Będzie dobrze. Zawsze trzeba myśleć pozytywnie";

"Trzymamy wszyscy kciuki!" - czytamy pod wpisem Joanny Opozdy.

TZDERESZOWSKA_FORMA
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Joanna Opozda dwa miesiące temu została mamą. Jej ciąża była zagrożona

Joanna Opozda została mamą pod koniec lutego 2022 roku, jednak od początku nie ukrywała, że źle znosiła ciążę. Aktorka kilka razy trafiła do szpitala, a jej stan był zagrożony. Sprawy nie ułatwiały też problemy rodzinne aktorki, które na przełomie roku były szeroko komentowane w mediach. Na szczęście samo rozwiązanie okazało się bardzo szczęśliwe i Vincent urodził się zdrowy.

Chwilę po narodzinach chłopca pojawiły się plotki o kryzysie w małżeństwie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, jednak oboje do tej pory nie zabrali głosu w sprawie. Wiadomo jednak, że aktor pierwszy raz zobaczył syna dopiero kilka dni po porodzie, a Joanna Opozda niedawno usunęła ze swojego instagramowego profilu wszystkie ślubne zdjęcia z mężem.  

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA WARSZAWA

podziel się:

Pozostałe wiadomości