Joanna Opozda pokazała zdjęcie i rozkochała fanów. "Macierzyństwo ci służy"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Opozda opublikowała nowe zdjęcie

Joanna Opozda opublikowała nowe, radosne zdjęcie na Instagramie, czym od razu zwróciła uwagę fanów. W ostatnich miesiącach żona Antka Królikowskiego nie miała zbyt dobrej passy i uśmiech raczej nie gościł na jej twarzy. Aż do teraz. "Dobrze cię taką widzieć" - piszą zachwyceni internauci.

Joanna Opozda zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Dwa miesiące temu aktorka po raz pierwszy została mamą i pochłonęło ją wychowanie małego Vincenta. Niedawno gwiazda zapowiedziała też, że niedługo zamierza się przeprowadzić do mieszkania swoich marzeń. Wygląda więc na to, że po niezbyt ciekawym rozpoczęciu 2022 roku, wszystko w życiu Joanny Opozdy zaczyna się w końcu układać. Nie da się tez ukryć, że gwiazda wprost promienieje.

Joanna Opozda opublikowała nowe zdjęcie. Fani zachwyceni jej wyglądem

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas, który też odbił się na jej kondycji fizycznej i psychicznej. Aktorka nigdy nie owijała w bawełnę i potrafiła wstawić na Instagrama zdjęcia, na których była ewidentnie zmęczona. Teraz jednak najwyraźniej problemy odchodzą powoli w niepamięć, co widać na najnowszej fotografii.

Joanna Opozda opublikowała post tuż po świętach wielkanocnych. Aktorka śmiało patrzy w obiektyw aparatu, a na jej twarzy maluje się delikatny i romantyczny uśmiech. Gwiazda już dawno nie była tak radosna.

Dobry humor Joanny Opozdy od razu zauważyli jej wierni fani, którzy cieszą się, że aktorka wraca do formy. Pod wpisem gwiazdy pojawiła się cała masa komentarzy. Nie brakowało też stwierdzeń, że macierzyństwo jej bardzo służy.

"Cudowna i silna kobieta";

"Macierzyństwo ci służy i to bardzo";

"Po każdej burzy wychodzi słońce" - czytamy w sekcji komentarzy.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas, a niedawno została mamą

Joanna Opozda nie wspomina początku 2022 roku najlepiej. Aktorka miała problemy z ciążą, a jej stanu nie poprawił stres związany z sytuacją rodzinną. Przypomnijmy bowiem, że wówczas cała Polska śledziła to, co działo się w jej rodzinnym domu w Busku-Zdroju, a media rozgrzewały temat kłótni z ojcem gwiazdy. Gdy sytuacja zaczęła się prostować, przyszły kolejne kłopoty.

Od narodzin małego Vincenta mówi się bowiem o kryzysie w związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Para wzięła ślub niecały rok temu i jeszcze niedawno myślała o wspólnej przyszłości. Chociaż media rozpisują się o rozpadzie małżeństwa, aktorzy nie zabrali jeszcze głosu w sprawie. Joanna Opozda usunęła jednak ze swojego instagramowego profilu ślubne zdjęcia z Antkiem Królikowskim.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości