Joanna Opozda wróciła do pracy. "Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę"

Joanna Opozda wróciła do pracy
Joanna Opozda wróciła do pracy
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda trzy miesiące temu urodziła pierwsze dziecko - syna Vincenta. Mimo że chłopiec jest jeszcze malutki, zdecydowała się wziąć udział w gali zakończenia festiwalu Mastercard Off Camera 2022 w Krakowie. Dlaczego tak szybko zdecydowała się wrócić do pracy? Wszyscy zrozumieją ten powód.

Joanna Opozda i Antek Królikowski przywitali na świecie syna Vincenta w lutym br. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się, ale rozpad małżeństwa nie był dla aktorki jedynym powodem do zmartwień.

Miesiąc po porodzie Joanna Opozda trafiła z synkiem, u którego zdiagnozowano infekcję, do szpitala. Na szczęście dziś chłopiec cieszy się już zdrowiem, co ułatwiło świeżo upieczonej mamie powrót do pracy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Joanna Opozda o powrocie do pracy

Joanna Opozda w rozmowie z "Party" wyznała, dlaczego tak szybko zdecydowała się wrócić do aktywności zawodowej.

"Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę" - powiedziała.

W najnowszym wywiadzie opowiedziała też o początkach macierzyństwa.

Olga Buława w ciąży przytyła 35 kg
Źródło: Co za Tydzień

Joanna Opozda o macierzyństwie

Joanna Opozda przyznała, że zrozumiała, czym jest macierzyństwo, kiedy jej synek zachorował.

"Wcześniej tego nie rozumiałam. Kiedy mój synek nagle zachorował, wszystko przestało mieć dla mnie znaczenie. Zupełnie przestałam przejmować się dotychczasowymi problemami. To inny rodzaj miłości, który potrafi zrozumieć jedynie matka" - powiedziała.

Aktorka dodała również, że jej synek "daje jej w kość" w nocy, więc chodzi niewyspana.

"Vincent to nocny marek, lubi sobie pokrzyczeć, zwłaszcza w nocy. Zasypia dość późno, ale jak już zaśnie, to potrafi przespać cztery godziny. Całkiem nieźle jak na dwumiesięcznego niemowlaka, bo słyszałam, że niektóre dzieci budzą się nawet co dwie godziny. Chodzę niewyspana, ale... taka kolej rzeczy. Każdy rodzic przez to przechodzi. Oczywiście każdy, który zajmuje się swoim dzieckiem" - mówi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości