Joanna Opozda opowie w szczegółach o związku z Antkiem Królikowskim. "Nie czuję się wolna"

Joanna Opozda - "Nie czuję się wolna"
Joanna Opozda - "Nie czuję się wolna"
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda i Antoni Królikowski na pewien czas zawiesili wojenny topór. Po głośnym rozstaniu jeszcze przed narodzinami synka postawili na dobro malucha i nie wszczynali kolejnych kłótni w blasku fleszy. Młoda mama postanowiła jednak wrócić do tematu i na spokojnie zwierzyć się fanom z życia ze sławnym aktorem.

Zwierzenia mają przynieść aktorce długo wyczekiwaną ulgę. Tak zapowiada ukazanie się dłuższego wywiadu, w którym ujawni szczegóły związane z jej byłym związkiem. Robi to między innymi ze względu na dobro swojego synka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dorota Gardias o początkach w stacji TVN
Dorota Gardias o początkach w stacji TVN

Joanna Opozda chce wrócić do wydarzeń u boku Antoniego Królikowskiego

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego już od dłuższego czasu nie przestaje budzić zainteresowania mediów. Para aktorów rozstała się jeszcze przed narodzinami swojego syna. Początkowo konflikt przejawiał się jedynie drobnymi uszczypliwościami, szybko przerodził się jednak w głośne oskarżenia, publikowane na łamach mediów społecznościowych. Po narodzinach dziecka przez jakiś czas oboje zdecydowali się na milczenie i unikali tematu związków w wywiadach. Vincent niedawno obchodził roczek, a jego mama postanowiła jednak wrócić do tematu.

Aktorka zapowiedziała, że przygotowuje się do oczyszczającego wywiadu, w którym opowie o swoim życiu u boku byłego partnera. Zamierza poruszyć również kwestię dobra swojego syna.

"Jak będę chciała kiedyś, to powiem, to się odezwę w tej sprawie. Ale jak już się odezwę, to to będzie długi, długi wywiad. To są poważne tematy. Myślę, że ścianka to nie jest miejsce, aby o tym dyskutować. Rozważam, aby się otworzyć, bo (...) nie czuję się wolna. Wciąż mam wrażenie, że wokół mnie są ludzie, którzy starają się zapędzić mnie w róg, wrzucić do jakiejś klatki i zabrać mi tę wolność na każdej płaszczyźnie. Ja to czuję i jestem trochę tym przytłoczona" - mówiła reporterce Jastrząb Post.

Joanna Opozda zwierzy się z intymnych szczegółów swojego związku. Zapowiada wywiad

Joanna Opozda wspomniała też, że chce kierować się dobrem swojego jedynego syna. Zastanawia się jak Vincent odbierze konflikt rodziców, kiedy zacznie rozumieć, że opis tych wydarzeń widniał na przysłowiowych pierwszych stronach gazet. Właśnie dlatego aktorka chce sprostować kilka kwestii.

"Zadaję sobie pytanie, co powiedziałby o tym kiedyś mój syn. Myślę o nim, kieruje się jego dobrem. On jest dla mnie ogromną motywacją do tego, aby to życie było jednak lepsze, spokojniejsze i nie komentować tych burz, bo po co wkładać kij w mrowisko" - tłumaczy.

Napięcie między aktorską parą wciąż jest wyczuwalne, a kolejne wydarzenia z pewnością będą wzbudzać zainteresowanie mediów oraz fanów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości