Joanna Pacuła wraca. Po kilku latach znów zagra w amerykańskiej produkcji

Joanna Pacuła
Joanna Pacuła
Źródło: Getty Images North America
Joanna Pacuła jest jedną z tych nielicznych Polek, które znacznie wzbogaciły dorobek światowej kinematografii. Od jej ostatniej produkcji minęło jednak trochę czasu. Teraz okazuje się, że aktorka powraca, i to w wielkim stylu. Karierę zawsze budowała bowiem na własnych warunkach.

Po kilku latach przerwy Joanna Pacuła powróciła na ekrany w 2020 roku. Od tego czasu fani znów musieli nieco poczekać na kolejną produkcję z jej udziałem. Okazuje się jednak, że 66-latka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Komedia romantyczna, w której pojawi się polska aktorka jest już w fazie postprodukcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

MICHALOWSKI_SYN_INSTAGRAM
Damian Michałowski o pokazywaniu prywatności w sieci i rodzinie
Damian Michałowski jest żonaty. Ma córkę i syna. Prezenter opowiedział, jak rodzina radzi sobie z jego popularnością.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowy film z udziałem Joanny Pacuły

Aktorka wróciła do gry przy okazji filmu akcji "Beak Heaven", który premierę miał w 2020 roku. Jej najnowszy film, "Love & Karma" ma się ukazać niebawem, choć ze szczegółów wiemy jedynie tyle, że produkcja zeszła już z planu zdjęciowego i jest na etapie prostprodukcji. Film ma opowiadać historię agentki nieruchomości, która próbuje ustabilizować swoje życie uczuciowe.

Film wyreżyserowała Giovannie Espiritu. Zapowiada się ciekawie, bo artystka ma na koncie tak sławne seriale jak "Kochane Kłopoty", czy "Kości". Story nie zamyka się jedynie w konwencji komedii. Mają się tu pojawić wątki dramatyczne, tworząc rodzaj tzw. dramedy, czyli swoiste połączenie obu gatunków.

W mediach krąży też wzmianka o kolejnych zawodowych zajętościach Joanny Pacuły. Aktorka ma poszerzyć skalę gatunkową o horror.

Joanna Pacuła podbije Hollywood?

Początki kariery Joanny Pacuły to stan wojenny w Polsce. Przebywała wtedy tymczasowo w Paryżu. Jako młoda dziewczyna stanęła przed wyborem. Mogła albo wrócić do skonfliktowanego kraju, albo rozpocząć nową drogę za granicą. Okazało się, że los sam podjął decyzję.

"Podczas jakiegoś spotkania filmowców w Paryżu, na którym był Roman Polański, ktoś mnie polecił. Ale nie wiem, czy to był Polański. W sumie nie mam pojęcia do dziś, komu powinnam podziękować, że umożliwił mi start w Ameryce" - mówiła w wywiadzie z "Twoim Stylem".

A było za co dziękować. Amerykanie wprost zakochali się w jej urodzie. Kariera nabierała szaleńczego tempa. Zatrzymała się dopiero, kiedy Joanna Pacuła zdecydowała się odrzucić propozycję zagrania w "Nagim Instynkcie". Powodem decyzji miał być zazdrosny mąż. Na szczęście teraz aktorka powraca, udowadniając, że hollywoodzką karierę można zbudować na własnych warunkach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości