Joanna Przetakiewicz obserwuje inflację. Wyjaśniła, jakie planuje oszczędności

Joanna Przetakiewicz nie kupi nowego auta
Joanna Przetakiewicz nie kupi nowego auta
Źródło: MWMEDIA
Joanna Przetakiewicz jest projektantką i bizneswoman, która nie narzeka na brak pracy. Niedawno wydała książkę na temat pieniędzy. W jednym z wywiadów Joanna Przetakiewicz pochyliła się nad losem "przeciętnego Kowalskiego". Przyznała, że pogłębiająca się inflacja jest trudnym tematem.

Niedługo Joanna Przetakiewicz będzie obchodziła drugą rocznicę ślubu z producentem Rinke Rooyensem. Choć z powodów rodzinnych para nie zdecydowała się na huczne obchody, nie oznacza to, że gwiazdy będą siedzieć w domu. Mają w planach celebrację wyjątkowego dnia w gronie przyjaciół. Joanna Przetakiewicz nie musi się martwić, że nagle zabraknie jej pieniędzy. W rozmowie z serwisem Pudelek projektantka przyznała, że martwi się losem Polaków.

Joanna Przetakiewicz o inflacji

Choć celebrytka jest zapracowana, w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że zauważa powiększającą się z dnia na dzień inflację. Nie wykluczyła, że w konsekwencji ceny ubrań sygnowanych marką Joanny Przetakiewicz mogą wzrosnąć. Prywatnie projektantka ma sposób na to, jak poradzić sobie z pogarszającą się sytuacją.

"Ja mogę odmówić sobie kupienia nowego samochodu lub poczynię pewne oszczędności. Inni, którzy żyją z dnia na dzień z pieniędzy, które zarabiają i ceny rosną o 30 procent, no to jest to przerażające. Rozglądam się i widzę, jak strasznie jest trudno. Niestety będzie coraz trudniej" - powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Projektantka zauważyła, że inflacja dotknie każdego, jednak w innym zakresie i na innych poziomach.

"Najbardziej to dotyka tych, którzy mają najmniej" - dodała.

Gwiazdy na evencie Joanny Przetakiewicz "La Mania Mind Blow Party"

Joanna Przetakiewicz - kariera

Joanna Przetakiewicz jest z wykształcenia prawniczką z uprawnieniami radcy prawnego. Jak widać, ta dziedzina życia nie uwiodła celebrytki. Joanna Przetakiewicz wolała zainwestować w biznes. Będąc na studiach, założyła wraz z bratową jedną z pierwszych w Polsce sieci klinik stomatologicznych. W 2010 roku stworzyła markę "La Mania". Początkowo przy projekcie pomagał jej światowej sławy projektant Karl Lagerfeld. W "La Manii" jest właścicielką i dyrektorką kreatywną marki. Przez wiele lat była w związku z miliarderem Janem Kulczykiem. Para poznała się w 2003 roku. Przez 10 lat tworzyli związek uznawany za idealny. Trzy lata po rozstaniu Jan Kulczyk nagle zmarł, co wstrząsnęło Joanną Przetakiewicz. Aktualnie związana jest z producentem holenderskiego pochodzenia Rinke Rooyensem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości