Gwiazdy

Joanna Trzepiecińska - wiek, kariera, życie prywatne, "Mask Singer"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN, Dzień Dobry TVN
Joanna Trzepiecińska jurorką w "Mask Singer". Gra w Teatrze Polskim w Warszawie

Joanna Trzepiecińska wcieli się w rolę jednego z detektywów w nowym programie TVN "Mask Singer", który podbił serca widzów na całym świecie. Skąd ją znamy?

W muzycznym show "Mask Singer" wystąpią osoby znane z pierwszych stron gazet - aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Ich tożsamość zostanie jednak celowo ukryta pod niezwykłymi przebraniami. Wiadomo jedynie, kim będą detektywi, którzy spróbują rozwiązać zagadkę. To bardzo znane nazwiska, a wśród nich jest Joanna Trzepiecińska.

Joanna Trzepiecińska - kariera

Joanna Trzepiecińska urodziła się 7 września 1965 roku. Ma 56 lat. To aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa. Zadebiutowała jako młoda dziewczyna w serialu "Rzeka kłamstwa". Potem wystąpiła m.in. w takich filmach jak "Nad rzeką, której nie ma" , "Sztuka kochania" czy "Papierowe małżeństwo". Znamy ją też z seriali. Grała m.in. w sitcomie TVN "Anioł Stróż" z 2005 roku, gdzie wcieliła się w rolę rozwódki Anny Górskiej. 

W jej sercu jest także teatr. Po ukończeniu nauki w Akademii Teatralnej w Warszawie związała się z warszawskim Teatrem Studio. Występowała też w musicalach. Obecnie od kilku lat gra w Teatrze Polskim w Warszawie.

Jej zamiłowaniem jest też muzyka. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu i średnią w klasie fletu.  Obecnie występuje w całej Polsce z recitalami, które sama reżyseruje. Śpiewa utwory Hemara i Kabaretu Starszych Panów.

Joanna Trzepiecińska chętnie zajmuje się także dubbingiem. Fani kojarzą jej głos z animacji "Gdzie jest Nemo?" i "Gdzie jest Dory?" . Wcieliła się tam w zabawną rybkę Dory. 

Joanna Trzepiecińska jurorką w "Mask Singer". Gra w Teatrze Polskim w Warszawie
Joanna Trzepiecińska gra w Teatrze Polskim w Warszawie Źródło: PAWELWRZECION/MWMEDIA

Joanna Trzepiecińska - życie prywatne

Joanna Trzepiecińska samotne wychowuje dwóch synów - Wiktora (18 lat) i Karola (16 lat) ze związku z Januszem Andermanem. Para rozwiodła się w 2009 roku. Aktorka uważa, że na polu macierzyństwa odniosła sukces.  

"Chłopcy są normalnymi nastolatkami sprawiającymi różne problemy, ale przy tym np. lubią się bardzo elegancko ubrać i pójść ze mną do opery. Przejęli zainteresowanie kulturą i sztuką, na czym mi bardzo zależało" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Joanna Trzepiecińska z synem Wiktorem Źródło: PAWELWRZECION/MWMEDIA

Joanna Trzepiecińska detektywem w "Mask Singer"

Oprócz Joanny Trzepiecińskiej detektywami w programie "Mask Singer" będą - znany prezenter Kuba Wojewódzki, aktorka Julia Kamińska, a także satyryk i stand-uper Kacper Ruciński. Sylwetki detektywów nowego programu przedstawił Kuba Wojewódzki. Opublikował zdjęcie na Instagramie, przekazując, kto będzie próbował rozwikłać zagadkę tożsamości uczestników.

"Mask Singer" - co to za program?

"Mask Singer" to nowy program stacji TVN, który premierę będzie miał 5 marca. To wyjątkowe muzyczne show. Gwiazdy ukryte pod niezwykłymi kostiumami zmierzą się z hitami polskich i światowych list przebojów. Detektywi w studio i widzowie będą musieli odpowiedzieć na pytanie - kto kryje się pod maską? 

Program "Mask singer" to nie tylko dobra zabawa i zabawne zgadywanie tożsamości uczestników, ale także wielkie emocje i wspaniałe występy muzyczne. Na końcu każdego odcinka jeden uczestnik zdejmie maskę i wreszcie zobaczymy, czy sprawdziły się typy - nasze i detektywów w studio.

Program jest bardzo popularny w wielu krajach na całym świecie. Na występ w show zgodziły się takie gwiazdy jak Seal w kostiumie pumy czy Kelly Osbourne jako biedrona.

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid"
Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN, Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: PAWELWRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości