Jonathan Majors usłyszał wyrok. Za pobicie dziewczyny nie pójdzie do więzienia

Jonathan Majors
Jonathan Majors
Źródło: Getty Images
Zapadł wyrok w głośnej sprawie Jonathana Majorsa, który podczas kłótni miał zaatakować i pobić swoją partnerkę. Jak się okazuje, na mężczyznę nie czeka życie w odosobnieniu. Sąd podjął zaskakująca decyzję.

Jonathan Majors to 34-letni aktor pochodzący z USA, który urodził się w hrabstwie Santa Barbara w stanie Kalifornia. Gwiazdor jest znany z udziału w takich filmach takich jak "Devotion", "Kraina lovekrafta" czy "Ant-Man".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jonathan Majors nie pójdzie za kratki

Zagranicznymi mediami wstrząsnęły właśnie zaskakujące doniesienia. Jonathan Majors uniknie kary więzienia, mimo iż został skazany za napaść na swoją byłą partnerkę Grace Jabbari. Sąd Najwyższy na Manhattanie w Nowym Jorku podjął decyzję o alternatywnym wyroku dla 34-letniego aktora.

Wydarzenia, które doprowadziły do procesu sądowego, miały miejsce w marcu 2023 roku. Grace Jabbari zeznała, że podczas kłótni w samochodzie jej były partner ją uderzył, a następnie wykręcił rękę. Później kobieta doznała szeregu różnego rodzaju obrażeń.

Zaskakującym jest fakt, że pomimo poważności zarzutów kara więzienia została odrzucona. Alternatywny wyrok, zgodny z rekomendacją prokuratury, zakłada roczne uczęszczanie aktora na sesje poradnictwa w zakresie przemocy domowej. Jonathan Majors ma również obowiązek kontynuowania psychoterapii oraz musi przestrzegać zakazu zbliżania się do byłej partnerki.

Jonathan Majors aresztowany

Rok temu amerykańskie media żyły sprawą aresztowania Jonathana Majorsa, do którego doszło w Nowym Jorku w sobotę 25 marca 2023 r. Aktor zaraz po zatrzymaniu został oskarżony o atak na swoją byłą partnerkę. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala. Zgodnie z amerykańskimi źródłami incydent miał miejsce podczas kłótni domowej.

"Odniosła niewielkie obrażenia głowy i szyi i została przewieziona do pobliskiego szpitala w stabilnym stanie" - podała policja.

W obronie aktora stanęła jego adwokatka Priya Chaudhry, która twierdzi, że to jej klient padł ofiarą ataku. Według niej ekspartnerka gwiazdora była w stanie emocjonalnego kryzysu. Rzecznik prasowy Jonathana Majorsa również odniósł się do sytuacji, zapewniając, że wraz z prawnikami będą walczyć o jego reputację.

"Nie zrobił nic złego… Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i wyjaśnienia tej sprawy" - zaznaczył.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości