Julia Chatys gra w "Na Wspólnej" od 11 lat. Niedawno zaskoczyła fanów nagraną piosenką

Julia Chatys
Julia Chatys dołączyła do obsady "Na Wspólnej" w wieku 15 lat. Jak dzisiaj wygląda?
Źródło: TVN
Julia Chatys zadebiutowała na ekranie w bardzo młodym wieku i szybko zyskała sympatię widzów. Aktorka w serialu "Na Wspólnej" wystąpiła jako Kasia, córka Bogdana Berga. Postać, którą zagrała, na oczach widzów przechodziła przez swoje pierwsze dylematy miłosne. Czym się dzisiaj zajmuje aktorka?

Julia Chatys jest polską aktorką urodzoną 26 września 1996 roku w Warszawie. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 2021 roku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BALBRACICOLLINS_OPOZDA_SYN
Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby jej syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kariera Julii Chatys

Kariera Julii Chatys zaczęła się już w dzieciństwie. Mimo że urodzona na warszawskiej dzielnicy Służew dziewczyna nie pochodzi z rodziny aktorskiej, to od najmłodszych lat przejawiała zainteresowania artystyczne, co zauważyły jej mama i siostra, które wspierały ją w dążeniu do rozwoju swoich pasji.

Siostra Julii Chatys zaprowadziła ją na kółko teatralne w domu kultury, gdy dziewczyna miała zaledwie 6 lat. Tam zagrała swoją pierwszą rolę. Niedługo potem rodzice przyszłej aktorki widząc jej ogromny talent, zapisali ją do agencji aktorskiej, co zaowocowało jej udziałem w serialu "Niania", gdzie zagrała już w wieku 7 lat.

Niestety, ta wczesna sława przysporzyła jej też kłopotów — rówieśnicy dokuczali jej, nazywając ją "gwiazdeczką" czy "aktoreczką". Mimo to Julia Chatys nie poddawała się i kontynuowała swoje artystyczne działania.

Co obecnie robi Julia Chatys?

Dużo osób zna Julię Chatys głównie z jej roli Kasi w serialu "Na Wspólnej". Bohaterka, jaką zagrała, była córką Bogdana Berga. Dziewczyna szybko została sympatię widzów, grając w wielu odcinkach popularniej produkcji. Jednak mało osób wie, że dziewczyna przejawiała nie tylko aktorskie, ale również muzyczne zainteresowania.

Po ukończeniu szkoły aktorskiej Julia zdecydowała się rozpocząć muzyczną karierę. Uczęszczała na zajęcia wokalne i ciężko pracowała nad swoim głosem. W czasie pandemii zaczęła pisać własne piosenki, co ostatecznie zaowocowało współpracą z Sebastianem Fabijańskim i nagraniem dwóch utworów na jego płycie "Reset".

Oprócz współpracy z popularnym raperem Julia Chatys stawia również na karierę solową. Dziewczyna wydała własną płytę "Brak". Aktorka nadal kontynuuje swoją wokalną karierę. Jakiś czas temu byłą gościnią "Dzień Dobry TVN", gdzie przed kamerami opowiedziała o swojej muzycznej drodze. Oprócz tego gwiazda cały czas występuje na deskach teatru oraz zajmuje się dubbingiem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości