Julia Wieniawa była molestowana na planie? "Można by było podłączyć to pod #metoo"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Julia Wieniawa była molestowana na planie?

Julia Wieniawa była ostatnio gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Piosenkarka mówiła o muzyce, a także o tym, że na swojej drugiej płycie będzie opowiadała o doświadczeniach z jej życia. Wspomniała również o niepokojących sytuacjach, które spotkały ją na jednym z planów filmowych.

Julia Wieniawa i Ralph Kaminski byli ostatnimi gośćmi w programie Kuby Wojewódzkiego. Julia Wieniawa opowiadała o muzyce i o tym, że to właśnie na niej chce skupić się teraz bardziej, niż na aktorstwie. Już w grudniu aktorka przygotowuje dla swoich fanów trasę koncertową, a także uchyliła rąbka tajemnicy o pracy nad drugą płytą.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Julia Wieniawa o przykrej sytuacji na planie filmowym

Zapytana przez prowadzącego o to, dlaczego w swoich tekstach nie porusza trudnych tematów, odpowiedziała, że na jej drugiej płycie znajdą się takie utwory, które będą odnosiły się do jej własnych doświadczeń. Przy okazji zaznaczyła, że jedna z sytuacji, której doświadczyła, wpisuje się w ruch #metoo.

Kuba Wojewódzki zapytał artystkę o jej pierwszą płytę.

"To jest płyta o miłości, o ekstazie. O tym narkotyku, jakim jest miłość, ale też o tym braku, kiedy tego narkotyku zabraknie. Boisz się wypowiadać na tzw. obywatelskie, społeczne tematy czy boisz się, że twój widz nie jest na to gotowy, bo wciąż jesteście grupą dzieciaków z pokolenia Z, a to pokolenie nie chce iść na barykady?" - zapytał Kuba Wojewódzki.

Aktorka odparła, że będzie pracować nad mocniejszymi tekstami, jednak musi być na nie gotowa psychicznie. Zaznaczyła, że w pracy spotkała się z sytuacją, którą można podpiąć pod ruch #metoo i będzie chciała o tym opowiedzieć.

Julia Wieniawa opowie o swoich doświadczeniach na nowej płycie

"Druga płyta już jest w drodze, mam bardzo dużo materiału. Będzie na podstawie tego, co przeżyłam, a przeżyłam dość sporo takich kontrowersyjnych wydarzeń, o których nigdy nie mówiłam w mediach" - powiedziała Julia Wieniawa i dodała:

Przeżyłam na przykład sytuację, powiedzmy, że można by było podłączyć ją pod #metoo na planie

Kuba Wojewódzki dopytał, czy chodzi o molestowanie, czy o mobbing, na co Julia Wieniawa odparła:

"Trochę to i to" - oznajmiła.

Przez to, że mam dosyć mocną osobowość, ja sobie z tym poradziłam. Zostawiam to dla siebie, bo nie chcę być znana ze skandali. Mam o czym opowiadać, mam co robić

Po czym dodała:

"Przeżyłam parę takich rzeczy, ale nie chcę mówić o nich wprost. Powiem o nich w metaforze poprzez muzykę, która jest dobrym narzędziem do mówienia o ważnych rzeczach" - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości