Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki namiętnie całują się w klipie "Milczysz". Oto historia ich miłości

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki 
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wystąpili razem w romantycznym teledysku do piosenki aktorki "Milczysz". To ich pierwszy wspólny projekt od początku ich znajomości. Teraz przypominamy historię ich miłości.

"Milczysz" to ostatni singiel, który zapowiada debiutancki album Julii Wieniawy. Aktorka wystąpiła w teledysku razem ze swoim chłopakiem Nikodemem Rozbickim. Klip określiła jako ich osobistą filmową opowieść. Jak się poznali? Przypominamy historię ich związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

czt_02
Julia Wieniawa dopiero niedawno poczuła się kobietą spełnioną. "Znam swoją wartość"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – jak się poznali?

Zanim Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oficjalnie zostali parą, znali się już kilka lat. Julia Wieniawa od zawsze wiedziała, że chce zostać aktorką. Karierę rozpoczęła już w bardzo młodym wieku. W 2012 roku wygrała casting do roli w bijącym rekordy popularności serialu telewizyjnym.

Kariera Nikodema Rozbickiego rozpoczęła się w podobnym czasie. Młody aktor zadebiutował na dużym ekranie w dramacie obyczajowym "Bejbi Blues". Parę dzieliła jednak różnica wieku sześciu lat. Nikodem Rozbicki miał wówczas 20 lat, dlatego nie myślał o związku z gimnazjalistką. Jednak przyjaźnili się, jak znajomi z tej samej branży.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – historia związku

O wszechstronnej Julii Wieniawie zrobiło się naprawdę głośno w mediach pod koniec 2016 roku. Wtedy też została kolejną dziewczyną Antka Królikowskiego. Byli oni jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Media relacjonowały każdy ich krok, a oni nie stronili od czułości w miejscach publicznych. Do dwóch latach w ich związku nastąpił kryzys. Nikodem Rozbicki pocieszał koleżankę po fachu, ale tylko po przyjacielsku.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Źródło: MWMEDIA

Kiedy w 2018 roku paparazzi przyłapali ją na tym, że w środku nocy pojechała do mieszkania aktora i opuściła je dopiero nad ranem, w sieci zawrzało od plotek o ich związku. Jednak ta po rozstaniu z Antkiem Królikowskich rzuciła się w ramiona Aleksandra Milwiw-Barona. Ich relacja jednak również nie przetrwała zbyt długo.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron
Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron
Źródło: MWMEDIA

Po rozstaniu obiecała sobie, że kolejnym razem nie będzie od samego początku chwalić się swoją nową miłością całemu światu. O związku z Nikodemem Rozbickim długo milczała. Nawet gdy latem 2020 roku do mediów trafiły zdjęcia z imprezy, na której widać było, że jest między nimi coś więcej niż przyjaźń. Dopiero pod koniec 2020 roku para zaczęła sugerować, że zrodziło się między nimi romantyczne uczucie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – od kiedy są razem?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oficjalnie są razem od października 2020 roku. Jednak ujawnili swoje uczucie dopiero w styczniu 2021 roku. Na Instagramie podzielili się ze swoimi obserwatorami czułymi zdjęciami, na których tulą się i całują na zamarzniętej tafli Morskiego Oka. Od tamtego czasu na instagramowych profilach regularnie publikują wspólne zdjęcia.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – rozstanie i powrót

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przez długi czas tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. W październiku 2022 roku aktorzy nieoczekiwanie wyznali, że się rozstali, jednak wciąż uważają się za przyjaciół. Celebryci jeździli razem na zagraniczne wyjazdy i często publicznie się wspierali. Od kilku miesięcy media huczały więc od plotek, że znów są razem. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki unikali jednak tego tematu. W maju 2023 roku w wywiadzie udzielonym serwisowi Pomponik podczas sopockiego festiwalu Julia Wieniawa potwierdziła, że znów jest w związku z Nikodemem Rozbickim.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości