Fanka skrytykowała Julię Wieniawę. Aktorka odpowiedziała natychmiastowo

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa wdała się w dyskusję z fanką
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa została skrytykowana przez fankę za to, jak zachowała się podczas warszawskiego koncertu Beyoncé. Internautka zarzuciła gwieździe, że nie kupiła biletów na sektor VIP, a potem "załatwiła sobie tam wstęp". Julia Wieniawa szybko odpowiedziała na te zarzuty, tłumacząc zaistniałą sytuację. Zaapelowała też do fanów, by nie oceniali nikogo zbyt pochopnie.

Julia Wieniawa była jedną z gwiazd, które kupiły bilety na koncert Beyoncé w Warszawie. Artystka nie ukrywała ekscytacji wydarzeniem i wszystko relacjonowała w sieci. Po wybraniu okazjonalnej stylizacji i zrobieniu imprezowego makijażu młoda aktorka w towarzystwie najbliższych ruszyła na Stadion Narodowy, by podziwiać idolkę. Po zakończonym koncercie opublikowała na Instagramie pamiątkowy filmik, pod którym wywiązała się gorąca dyskusja.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Julia Wieniawa wdała się w dyskusję z fanką po koncercie Beyoncé

Jedna z fanek zarzuciła Julii Wieniawie nieeleganckie zachowanie podczas koncertu Beyoncé. Kobieta napisała wprost, że artystka nie kupiła biletów na najdroższy sektor VIP, tylko "usiłowała z mamusią załatwić wstęp". Internautka podkreśliła, że również tego wieczora była na Stadionie Narodowym i z bliska widziała zaistniałą sytuację, którą określiła jako "żałosną".

"Dlaczego, jak każdy inny uczestnik koncertu, nie kupiłaś biletów na Golden Circle, a tylko roszczeniowo usiłowałaś z mamusią załatwić wstęp u stewardów? Oglądałam to twoje kilkunastominutowe widowisko, żałosne. Dopięłaś swego i skocznym krokiem pobiegłaś do swoich znajomych, oznajmić, że 'załatwiłaś'. Słabe to było" - napisała w komentarzu.

Julia Wieniawa nie pozostawiła tych słów bez reakcji i postanowiła odpowiedzieć kobiecie. Zapewniła, że miała zakupione bilety na sektor VIP, jednak jeden z jej kolegów omyłkowo pomylił strefy i zarezerwował nie takie bilety, jak reszta jej przyjaciół. To właśnie dlatego zdecydowała się podejść do ochrony i poprosić ich o przysługę.

"Mylisz się, kochanieJa miałam swój bilet na Golden Circle. Ale okazało się, że z naszej 19-osobowej ekipy przyjaciół jeden kolega pomyłkowo kupił bilet na strefę, która była zupełnie po drugiej stronie sceny, więc nie chciałam go zostawić i próbowałam "załatwić", aby wpuścili go na naszą strefę, bo taką już mam naturę, że o swoich zawsze walczę. Polecam na przyszłość nie oceniać ludzi, jak się nie było w środku sytuacji" - zaapelowała.

Julia Wieniawa dopiero niedawno poczuła się kobietą spełnioną

Julia Wieniawa przez wielu jest uznana za jedną z ikon młodego pokolenia, nie tylko w kwestii prowadzenia własnej kariery i biznesów. Gwiazda jest bowiem wymieniania w gronie najpiękniejszych sławnych Polek, które nie boją się otwarcie podkreślać urody, seksapilu oraz kobiecości Julia Wieniawa w rozmowie z "Co za Tydzień" przyznała, że tak naprawdę dopiero niedawno poczuła się w pełni spełniona.

- Chcę przekazywać kobiecość dalej. Od niedawna czuję się tak szczerze kobietą, która zna swoją wartość, która stoi dwiema nogami na ziemi stabilnie i która nie potrzebuje bodźców z zewnątrz, by czuć się pewną siebie - opowiadała Julia Wieniawa.

Artystka przygotowuje obecnie dla swoich fanów kolejną, muzyczną niespodziankę.

- Pracuję już nad drugą płytą, mam już konkretną wizję na to, jak siebie widzę w tym świecie muzycznym. Niedługo wydaję singiel, duet, mocno balladowy, także czekajcie - zapowiedziała z uśmiechem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości