Julia Wieniawa zdradziła, w co inwestuje pieniądze. "To już ten moment..."

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa inwestuje pieniądze w sztukę
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa to rozchwytywana gwiazda młodego pokolenia. 24-latka występuje w najpopularniejszych produkcjach ostatnich lat, śpiewa, bierze udział w kampaniach reklamowych, nie są jej obce również biznesy. Artystka zdradziła, w co inwestuje swój majątek. 

Julia Wieniawa realizuje się aktorsko od najmłodszych lat. Debiutowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym "Roma".  Później stała się niezwykle popularna dzięki występom w kilku serialach, a następnie w filmach. Nie jest jej obcy teatr. Wraz z Adamem Woronowiczem występuje w sztuce "Gra". Ostatnio aktor w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl uchylił rąbka tajemnicy o współpracy z młodą artystką.  

Czytaj więcej: Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą 

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

czt_wieniawa_celebrytka
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Julia Wieniawa o inwestowaniu pieniędzy w sztukę

Julia Wieniawa to wszechstronna artystka. Oprócz filmu interesuje ją również świat muzyki, w którym też się realizuje. Fani wokalistki dobrze wiedzą również, że znakomicie tańczy. Julia Wieniawa postanowiła zainteresować się również malarstwem, jednak w kontekście kolekcjonerskim. Aktorka zdecydowała inwestować pieniądze w dzieła sztuki. Tak uzasadniła swój wybór.

"Dorosłam do tego, żeby otaczać się sztuką, meblami od projektantów, sztuką na ścianach. Poszukuję intensywnie różnych obrazów i chcę zacząć w to inwestować. Myślę, że to już jest ten moment, żeby się tym zajmować" – powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa od najmłodszych lat otaczała się sztuką, ponieważ jej ojciec Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest artystą-plastykiem. Mężczyzna jest autorem kilkunastu wystaw. W 2014 r. otrzymał nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Obrazu "Quadro-Art". 

Julia Wieniawa o relacji z ojcem 

W zeszłym roku Julia Wieniawa wspierała tatę na jego nowej wystawie "Pejzaż w remoncie". Wydarzenie zarejestrowała kamera "Dzień Dobry TVN". Aktorka zdradziła, że od dziecka towarzyszyła ojcu na plenerach malarskich. Bardzo lubiła przebywać w otoczeniu artystów. Wspominała czasy, gdy była małą dziewczynką zapatrzoną w ojca.

"Zawsze lubiłam kolegować się ze starszymi, bo więcej mogłam się od nich dowiedzieć. Byłam taką córeczką tatusia, profesora, dla uczestników tego pleneru, ale robiłam najwięcej obrazków" - wyjaśniła gwiazda.

Ojciec Julii Wieniawy dodał, że zawsze świetnie dogadywał się z córką. Dzięki temu, że oboje wybrali artystyczne zawody, mogą się lepiej zrozumieć. Aktorka stwierdziła, że środowisko, które reprezentuje jej tata, ceni dużo bardziej od show-biznesu.

"Nie jest z tego zepsutego świata show-biznesu, bo ja uważam, że to jest bardzo zepsuty świat" - oceniła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości