Justin Bieber zdradzał Selenę Gomez? Hailey Bieber wyznała całą prawdę

Hailey Bieber "ukradła" Justina Biebera Selenie Gomez?
Hailey Bieber "ukradła" Justina Biebera Selenie Gomez?
Źródło: Getty Images
Hailey Bieber jest obecnie żoną Justina Biebera. Modelka przez długi czas była prześladowana przez fanów Seleny Gomez i oskarżana o zrujnowanie związku piosenkarki z gwiazdorem pop. Gwiazda odniosła się do tych zarzutów i raz na zawsze wyjaśniła kwestię rzekomego romansu.

Hailey Bieber była gościem podcastu "Call Her Daddy" prowadzonego przez Alexis Cooper. Modelka odniosła się do plotek o tym, że "ukradła" Justina Biebera Selenie Gomez. Czy kobieta spotykała się z piosenkarzem, kiedy ten był jeszcze w związku?

Hailey i Justin Bieber – związek w cieniu Seleny Gomez

Zanim Justin Bieber poznał Hailey był w wieloletnim związku z koleżanką po fachu Seleną Gomez. Nazywał ją nawet miłością swojego życia. Piosenkarka po rozstaniu z gwiazdorem zachorowała na depresję i zaczęła miewać stany lękowe. Na szczęście skorzystała z profesjonalnej terapii, dzięki czemu wróciła do zdrowia. Rozpad związku celebrytów do tej pory smuci jednak fanów, którzy pieszczotliwie nazywali parę "Jelena" od ich imion.

Wielbiciele celebrytów nie zauważają, że ich na pozór bajkowa relacja była tak naprawdę bardzo toksyczna. Nie dają spokoju im ani nowej żonie artysty. Justin i Hailey pobrali się w 2018 roku. Nawet kilka lat po tym wydarzeniu modelkę spotykają przykre sytuacje. Podczas Met Gali w 2021 r. na czerwonym dywanie Hailey Bieber musiała słuchać skandowania: "Selena, Selena!". Fani Seleny Gomez twierdzą, że kiedy Justin Bieber był jeszcze w związku z ich idolką, jego obecna żona uwiodła go i doprowadziła do zdrady i romansu.

DD_Wellman_slawa
Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama

Justin Bieber zdradzał Selenę Gomez z Hailey Bieber?

Hailey Bieber wyznała całą prawdę na ten temat rzekomego romansu z Justinem Bieberem w rozmowie z Alexis Cooper. Została zapytana przez prowadzącą podcast o to, jak wiele czasu minęło pomiędzy jej pierwszym spotkaniem z Justinem Bieberem, a jego rozstaniem z Seleną Gomez oraz czy faktycznie dopuścili się zdrady. Modelka odpowiedziała, że nigdy nie doszło do takiej sytuacji.

"Kiedy on i ja zaczęliśmy się zaczepiać lub cokolwiek w tym rodzaju, nie był w żadnym związku [...] To nie jest mój charakter, żeby mieszać w czyimś związku, zostałam wychowana lepiej" - stwierdziła Hailey Bieber.

Żona piosenkarza podkreśliła, że zaczęła spotykać się z Justinem Bieberem, kiedy jego związek z Seleną Gomez został definitywnie zakończony.

"Rozumiem, jak to wygląda z zewnątrz, ale to była sytuacja, w której wiem na pewno, że zamknęli drzwi za sobą. Oczywiście za nimi jest bardzo długa historia i bardzo to szanuję. Nie chcę wypowiadać się w imieniu żadnej ze stron" - dodała.

Hailey i Justin Bieberowie
Hailey i Justin Bieberowie
Źródło: Getty Images

Hailey Bieber opowiedziała także, że nienawiść fanów Seleny Gomez, którą skierowali w jej stronę, negatywnie wpłynęła na jej zdrowie psychiczne. Cała sytuacja dotknęła także jej męża. Mimo że ich małżeństwo trwa już kilka lat, to nadal ciężko im się uporać z niechęcią fanów. Nauczyli się ją jednak ignorować.

"To się dzieje do dziś, gdybym miała teraz wejść na żywo, to nadal by się działo. Doszłam do momentu, w którym muszę to zignorować" - powiedziała modelka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości