Justyna Kowalczyk weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu. Upamiętni męża

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk
Źródło: MWMEDIA
Justyna Kowalczyk niedawno ogłosiła, że wraz z synem zdecydowała się uczestniczyć w sportowym evencie, który ma za zadanie upamiętnić jej niedawno zmarłego męża. Gwiazda nie kryje, że wydarzenie ma dla niej szczególne znaczenie.

Justyna Kowalczyk jest polską biegaczką narciarską, specjalizującą się w biegach długodystansowych. Sportsmenka jest jedną z najbardziej utytułowanych biegaczek narciarskich w historii.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

27102022_JULIAVONSTEIN_DZIADEK
Julia von Stein o śmierci członka rodziny. Wzruszające słowa o tęsknocie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna Kowalczyk weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu

Wiadomość o tragicznej śmierci męża Justyny Kowalczyk, Kacpra Tekieli, poruszyła ludzi w całym kraju. Sportowiec zginął w Alpach Szwajcarskich. Jako zapalony wspinacz i entuzjasta gór, marzył o zdobyciu wszystkich czterotysięczników. To właśnie od męża sportsmenka zaczerpnęła pasję do górskiej wspinaczki.

Justyna Kowalczyk właśnie poinformowała fanów na swoim profilu na Facebooku, że wraz z synem weźmie udział w ważnym dla niej biegu narciarskim "Bitwa o Turbacz pamięci Kacpra Tekieli". Wydarzenie, które odbędzie się w marcu przyszłego roku, będzie poświęcone pamięci jej zmarłego męża.

W związku ze wspomnianym sportowym eventem Justyna Kowalczyk zdecydowała się umieścić wpis w mediach społecznościowych. W jego treści zaprosiła fanów do udziału w tym ważnym dla niej wydarzeniu.

"W tym roku była Bitwa o Turbacz. Brał w niej również udział Kacper. Teraz już zawsze będzie Bitwa...i zawsze będzie z nami Kacper. Choćbyśmy mieli biec w kilku..." napisała.

Justyna Kowalczyk uczciła pamięć męża

Justyna Kowalczyk jakiś czas temu opublikowała krótki wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych. Gwiazda ponownie przypomniała o trudnych momentach, przez które przeszła i uczciła w specjalny sposób dzień, w którym minęły trzy miesiące od śmierci Kacpra Tekielego.

Justyna Kowalczyk pomimo ogromnej tragedii ponownie udała się w góry, które są jej ogromną pasją. Tym razem wybrała Tatry Wysokie i na swoim profilu w mediach społecznościowych podzieliła się efektami wspinaczki. Oprócz pełnego zapisu punktów na trasie dodała tylko krótki, ale niezwykle znaczący wspis.

"3 miesiące" - napisała wymownie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości