"Niezwykłe Stany Prokopa" powracają na antenę TVN. Wiemy, kiedy premiera nowego sezonu!

Marcin Prokop w "Niezwykłe Stany Prokopa"
Marcin Prokop w "Niezwykłe Stany Prokopa"
Źródło: materiały promocyjne
Kolejny sezon programu "Niezwykłe Stany Prokopa" już niedługo na antenie TVN. Marcin Prokop wraz z bratem Sebastianem i dwójką operatorów powrócił do USA, by dotrzeć do miejsc poza utartymi szlakami i spotkać się z niezwykłymi bohaterami. Widzowie stacji będą mogli obejrzeć osiem zupełnie nowych odcinków. Premiera już na początku marca!

Marcin Prokop wyrusza w kolejną podróż za Ocean. Według powszechnych przekonań, Stany Zjednoczone to kraina nieskończonych możliwości, gdzie każdy może spełnić swoje marzenie o szczęściu. W nowym sezonie "Niezwykłych Stanów Prokopa" prowadzący spotka się więc z bardzo różnymi bohaterami, którzy znaleźli swoją receptę na życiowe spełnienie, aby dowiedzieć się, czy istnieje zestaw uniwersalnych reguł, które gwarantują nam szczęście. Dzielnica Skid Row w Los Angeles, siedziba NASA w Pasadenie, pustynia w Utah, kopalnia złota w Colorado oraz mnóstwo innych miejsc – każdy odcinek to nowe historie i wyprawy do zakamarków Ameryki, które prowadzący będzie odkrywać razem z widzami. Premiera już niedługo na antenie TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marcin Prokop szczerze o współpracy z Julią Wieniawą. "Mogę się od niej sporo nauczyć"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Niezwykłe Stany Prokopa" - Marcin Prokop spotkał się z niezwykłymi bohaterami

Każdy z nas pragnie szczęścia, ale czym ono właściwie jest? Odpowiedzi na to pytanie postanowił poszukać Marcin Prokop podczas swojej kolejnej podróży po Stanach Zjednoczonych. "Niezwykłe Stany Prokopa" to znacznie więcej niż odkrywanie turystycznych atrakcji Ameryki. To spotkania z niezwykłymi ludźmi i wyprawy do miejsc poza utartymi szlakami.

"W nowej serii mojego programu najważniejsi są bohaterowie, z których każdy jest diametralnie inną historią, zbudowaną z innych doświadczeń i spojrzenia na rzeczywistość. A jednak, mimo dzielących ich różnic, w swoich sposobach poszukiwania szczęścia, mają zaskakująco wiele wspólnego" - Marcin Prokop.

Prowadzący z właściwym sobie dystansem i humorem podróżuje po słonecznej Kalifornii, by poznać milionera, który swoje życie podporządkował jednemu celowi - osiągnieciu nieśmiertelności. Hollywoodzka fabryka snów to jednak nie tylko ogromne rezydencje i butiki przy Rodeo Drive. W samym sercu Los Angeles znajduje się ciesząca się złą sławą dzielnica Skid Row, która już od lat zamieszkiwana jest przez dziesiątki tysięcy osób w kryzysie bezdomności. By lepiej zrozumieć ich sytuację, Marcin spotyka się z pastorem, który na co dzień udziela pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Są jednak tacy, którym udało się spełnić swój amerykański sen. Jaką drogę trzeba przebyć, by zostać fotografem hollywoodzkich gwiazd? Magda Wosińska zabiera Marcina do swojego domu na pustyni, by opowiedzieć o kulisach zawodu i sesjach zdjęciowych z największymi sławami współczesnej popkultury. O karierze w NASA opowie prowadzącemu Artur Chmielewski. Polski inżynier oprowadzi Marcina po siedzibie Amerykańskiej Agencji Kosmicznej w Pasadenie i zdradzi, jak wygląda praca naukowców przy budowie statków kosmicznych. Ponadto wyprawa do San Francisco, podróż do Parku Narodowego Zion, spotkanie z mormońską rodziną w Salt Lake City, przejażdżka z motocyklowym gangiem w Denver czy rozmowa z emerytowanym katem w jednym z najcięższych więzień w USA - wszystko to w nowych odcinkach "Niezwykłych Stanów Prokopa"

"Niezwykłe Stany Prokopa" - kiedy start nowego sezonu?

W ośmiu odcinkach czwartego sezonu Marcin Prokop zaprosi widzów do znanych miejsc, by pokazać je w zupełnie nowym świetle. Odkryje również te mniej oczywiste, które znajdują się poza turystycznym szlakiem. Wyprawa z takim przewodnikiem to prawdziwa przygoda, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Marcin Prokop jest również producentem, scenarzystą i reżyserem nowej serii lubianego przez widzów programu. Tak jak dotychczas, z kamerą towarzyszył mu jego brat Sebastian, drugi operator Tomasz Borkowski i dźwiękowiec Tomasz Sikora.

Premiera nowego sezonu "Niezwykłych Stanów Prokopa" już 3 marca o 11:30 na antenie TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Źródło zdjęcia głównego: materiały promocyjne

podziel się:

Pozostałe wiadomości