Justyna Steczkowska świętuje urodziny. "Życie zaczyna się po 50-tce"

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska
Źródło: MWMEDIA
Justyna Steczkowska ma 51 lat. Zdjęcie, które pojawiło się z tej okazji na jej instagramowym profilu, wzbudziło dużo emocji wśród fanów. Wokalistka zapozowała w samej bieliźnie, pisząc, że życie na dobre rozkręci się dopiero po 60.

Justyna Steczkowska – utalentowana wokalistka o imponującym zakresie głosu obejmującym ponad cztery oktawy, zdobyła ogromny rozgłos jako laureatka programu "Szansa na sukces", gdzie zaśpiewała piosenkę "Boskie Buenos" z repertuaru zespołu Maanam. Dziś jej niepowtarzalny artystyczny styl nadal ma niezliczoną rzeszę fanów, dzięki czemu wokalistka ani myśli o zakończeniu kariery. Jak przekonuje, najlepsze dopiero się zaczyna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Liszowska wystąpi na festiwalu w Sopocie
Aktorka opowiedziała o nowym projekcie muzycznym
Źródło: "Co Za Tydzień"

Justyna Steczkowska o swoim wieku

2 sierpnia wokalistka obchodziła 51. urodziny. Z tej okazji opublikowała nowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, jednocześnie nawiązując do swojego wieku.

"Dziś są moje urodziny. Przeżyłam już pół wieku i jeden rok więcej. Kolejne "cudowne lata" przede mną. Cudowne, bo dojrzałe i pełne nowych wyzwań. To prawda, że życie zaczyna się po 50-tce! ale ja myślę, że moje na dobre rozkręci się w wieku lat 60" - napisała pod zdjęciem.

Przed aparatem wokalistka pozuje w samej bieliźnie. Jej ciało zdecydowanie mogłoby należeć do 20-latki. Justyna Steczkowska jest świadoma swoich atutów i nie krępuje się pokazywać w mocno wyciętych stylizacjach, również na scenie. Piosenkarka zdaje się być świetnym przykładem tego, że wiek to jedynie liczba.

"Zapraszam na pełną koncertów jesień i przed telewizory" - zapowiedziała.

Justyna Steczkowska zaprzyjaźniła się z synową

Oprócz swojej bogatej kariery artystycznej Justyna Steczkowska jest także szczęśliwą mamą trojga dzieci: Leona, Stanisława i Heleny. Jej najstarszy syn rozwija się jako obiecujący DJ. Z mamą pokazuje się na licznych eventach. Justyna Steczkowska nie jest jednak jedyną kobietą w jego życiu.

Mijają dwa lata, odkąd Leon Myszkowski przedstawił rodzinie swoją ukochaną. Okazało się, że szczególnie ciepło Ksenię przywitała Justyna Steczkowska. Panie poznały się na czerwonym dywanie i od razu przypadły sobie do gustu. Dziś tę trójkę można zobaczyć na niejednym branżowym evencie.

W mediach społecznościowych można z kolei oglądać urywki ich życia prywatnego. Niedawno Leon opublikował zdjęcie, na którym trzyma na ramionach obie panie - po jednej na każdym barku. Widać, że to nie ustawka, rodzina naprawdę przyjęła Ksenię z otwartymi ramionami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości