Justyna Steczkowska zaskoczyła wyznaniem na temat męża. Nie jest fanem jej muzyki?

Justyna Steczkowska z mężem
Justyna Steczkowska z mężem
Źródło: MWMEDIA
Justyna Steczkowska w jednym z najnowszych wywiadów otwarcie opowiedziała o swojej relacji z mężem. Gwiazda zaskoczyła jednym z wyznań. Okazuje się, że Maciej Myszkowski nie jest pasjonatem twórczości żony.

Justyna Steczkowska to znana i ceniona polska wokalistka. Prywatnie jest mamą trójki dzieci - synów Leona i Stanisława oraz córki Heleny. Pociechy wychowuje wraz ze swoim mężem - Maciejem Myszkowskim. Para pobrała się w 2000 roku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Leon Myszkowski w ogniu pytań
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Justyna Steczkowska o wsparciu męża

Twórczość Justyny Steczkowskiej ceni wielu Polaków, jednak wśród jej fanów nie znajduje się jedna, bardzo ważna dla artystki osoba - jej mąż, Maciej Myszkowski. Gwiazda zdradziła tę mało znaną, ale ciekawą informację najnowszym wywiadzie dla serwisu Party.

"Mój mąż nie jest fanem, a czasem nabija się z moich piosenek" - powiedziała zaskakująco.

Jednak Justyna Steczkowska na tym wyznaniu nie poprzestała. W dalszej części rozmowy z serwisem przyznała, że mąż słucha zupełnie innych gatunków muzyki, niż te, w których realizuje się jego znana żona.

"Słucha innej muzyki. Przede wszystkim ogląda filmy o rybach, bo jest zapalonym wędkarzem" - dodała artystka.

Jednak stosunek Macieja Myszkowskiego do twórczości gwiazdy zdecydowanie nie przeszkadza w ich związku. Może o tym świadczyć to, że pomimo drobnych różnic małżeństwo uchodzi za przykładną parę już od ponad 20 lat.

Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska
Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska
Źródło: MWMEDIA

Justyna Steczkowska została oszukana przez przyjaciela

Justyna Steczkowska dowiedziała się o oszustwie ze strony jednego ze swoich współpracowników w trakcie postępowania sądowego. Jakiś czas temu artystka udzieliła wywiadu serwisowi Plejada w którym wyraziła swoje rozczarowanie postępowaniem współpracownika, który był również jej bliskim przyjacielem.

Warto dodać, że wspomniana sytuacja nie była jedynym przypadkiem, w którym współpracownik zawiódł piosenkarkę. Jedną z takich osób był pracujący z nią przyjaciel, traktowany przez gwiazdę jak rodzeństwo. Wspomniany mężczyzna przekazywał do mediów plotkarskich informacje na temat osobistego życia gwiazdy.

"Rzeczywiście w moim zawodowym życiu, które trwa już długo, bo 25 lat zawiodłam się dwójce ludzi. Między innymi na człowieku, który był moim przyjacielem, zawsze mi się tak wydawało. Okazało się, że był donosicielem do mediów i kiedy w sądzie to się wydało, to mi złamało serce. Potem już bardzo trudno było mi zaufać komuś tak na 100 procent. Byliśmy zbyt blisko siebie, w takim rozumieniu, jak brat i siostra, że ta sytuacja naprawdę złamała mi serce" - powiedziała Justyna Steczkowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości