Martyna Wojciechowska pożegnała męża Justyny Kowalczyk. "Wiem, że jest ci bardzo ciężko"

Kacper Tekieli nie żyje. Martyna Wojciechowska żegna męża Justyny Kowalczyk
Kacper Tekieli nie żyje. Martyna Wojciechowska żegna męża Justyny Kowalczyk
Źródło: Mw Media
Kacper Tekieli nie żyje. Mąż Justyny Kowalczyk miał 38 lat. Zginął w Alpach. Kondolencje do rodziny napływają z całego świata, w tym od Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka zwróciła się do wdowy w poruszających słowach.

W czwartek rano w mediach pojawiła się informacja o śmierci męża Justyny Kowalczyk — Kacpra Tekieli. Informację o śmierci alpinisty potwierdził "Przegląd Sportowy". Podano również szczegóły śmierci ukochanego polskiej medalistki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Kacper Tekieli nie żyje. Mąż Justyny Kowalczyk miał 38 lat

Justyna Kowalczyk razem z synkiem Hugo towarzyszyli Kacprowi Tekieli w podróży po Szwajcarii. Portal wspinanie.pl napisał:

"Kacper realizował ambitny projekt zdobycia wszystkich 82 czterotysięczników. Niestety wczoraj, 17 maja, spadł podczas zejścia wraz z lawiną (deską śnieżną) na północną stronę góry…" - czytamy.

Kacper Tekieli 9 maja poinformował na Instagramie o wyprawie na Bishorn, a dwa dni później o Weissmies i Lagginhorn. Jego ostatni wpis został dodany we wtorek 16 maja. Informacja o śmierci męża Justyny Kowalczyk poruszyła wiele osób.

Martyna Wojciechowska pożegnała męża Justyny Kowalczyk

Kondolencje napływają z całego świata. Głos na Instagramie zabrała Martyna Wojciechowska, która udostępniła ostatni post Kacpra Tekieli.

"GÓRY. Miejsce, w którym radość splata się z tragedią. Czasem nawet wielkie doświadczenie, szacunek do gór i uważność nie są w stanie ochronić człowieka" - zaczęła swój wpis dziennikarka.

Martyna Wojciechowska kontynuowała:

"Brak mi słów… KACPER TEKIELI NIE ŻYJE. Wybitny alpinista zginął w Alpach Szwajcarskich. Prywatnie mąż Justyny Kowalczyk, tata 1,5 rocznego Hugo i jeden z najcieplejszych, najwspanialszych i najpiękniej uśmiechniętych ludzi na świecie. Był wyjątkowy, kochał góry całym sercem. Wczoraj Natura zatrzymała go w nich na zawsze" - czytamy.

Na końcu Martyna Wojciechowska zwróciła się do Justyny Kowalczyk.

"Justyna, wiem, że jest Ci bardzo, bardzo ciężko. Przytulam mocno" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, m.in. od Aleksandry Kwaśniewskiej, która zostawiła emotikonę złamanego serca.

Kacper Tekieli nie żyje. Aleksandra Kwaśniewska pożegnała alpinistę
Kacper Tekieli nie żyje. Aleksandra Kwaśniewska pożegnała alpinistę
Kacper Tekieli nie żyje. Aleksandra Kwaśniewska pożegnała alpinistę
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości