Te gwiazdy mają te same nazwiska. Czy są rodziną?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Piotr Rubik i Anja Rubik

Jest wiele sławnych rodzin, które odniosły sukces w show-biznesie. Często jednak osoby o tym samym nazwisku wcale nie są ze sobą spokrewnione. Chociaż większość osób myśli, że łączą ich więzy krwi, to oni nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. O kogo chodzi? Możecie być zaskoczeni!

Niektóre gwiazdy często łączone są ze sobą tylko na podstawie tego samego nazwiska. Jednak okazuje się, że wcale nie są ze sobą spokrewnieni. Wiedzieliście to? Zobaczcie naszą galerię!

 Andrzej Grabowski i Piotr Grabowski

 Andrzej Grabowski i Piotr Grabowski
 Andrzej Grabowski i Piotr Grabowski Źródło: MWMEDIA

Piotr Grabowski to polski aktor filmowy, teatralny i serialowy. Oprócz tego, że grywa w popularnych polskich serialach, zajmuje się też dubbingiem. Jak się okazuje, nie jest rodziną z Andrzejem Grabowskim. Łączy ich tylko zawód. Obydwaj od lat wcielają się w wiele znanych i lubianych postaci filmowych i serialowych.

Piotr Rubik i Anja Rubik

Piotr Rubik i Anja Rubik
Piotr Rubik i Anja Rubik Źródło: MWMEDIA

Czy popularny muzyk i kompozytor Piotr Rubik jest spokrewniony z polską modelką, która osiągnęła międzynarodowy sukces? Okazuje się, że nie. Anja Rubik nie ma nic wspólnego z gwiazdorem.

Julia Kamińska o planach po "BrzydUli"
Julia Kamińska o planach po "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamila Kamińska i Julia Kamińska

Kamila Kamińska i Julia Kamińska
Kamila Kamińska i Julia Kamińska Źródło: MWMEDIA

Kamila Kamińska jest jedną z bardzo zdolnych aktorek młodego pokolenia. Zasłynęła rolą wybuchowej Sylwii w serialu "Zakochani po uszy". Z kolegą z planu Michałem Meyerem związała się także w życiu prywatnym. Niedawno urodziła się ich córeczka — Maria Jaśmina. Wiele osób myśli, że Kamila Kamińska jest siostrą Julii Kamińskiej. Rzeczywiście gwiazda "BrzydUli" jest bardzo podobna do koleżanki po fachu. Jurorkę "Mask Singer" i aktorkę nie łączą jednak więzy krwi.

Hubert Urbański i Natasza Urbańska

Hubert Urbański i Natasza Urbańska
Hubert Urbański i Natasza Urbańska Źródło: MWMEDIA

Hubert Urbański jest popularnym prezenterem. Popularność zdobył jako prowadzący teleturniej "Milionerzy". Natasza Urbańska to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa. Ponadto jest piosenkarką i tancerką. Zasłynęła dzięki udziałowi w musicalu "Metro". Tej pary gwiazd nie łączy pokrewieństwo.

Katarzyna Kwiatkowska i Dawid Kwiatkowski

Katarzyna Kwiatkowska i Dawid Kwiatkowski
Katarzyna Kwiatkowska i Dawid Kwiatkowski Źródło: MWMEDIA

Katarzyna Kwiatkowska to polska aktorka filmowa i teatralna. Popularność przyniosły jej parodie wykonywane w programie "Szymon Majewski Show". Czy wprowadziła do show-biznesu gwiazdę młodego pokolenia Dawida Kwiatkowskiego? Nie. Tę dwójkę łączy jedynie nazwisko.

Dariusz Krupa i Joanna Krupa

Dariusz Krupa i Joanna Krupa
Dariusz Krupa i Joanna Krupa Źródło: MWMEDIA

Joanna Krupa to znana modelka i osobowość telewizyjna. Zrobiła karierę w USA, a popularność w polskich mediach przyniosła jej rola jurorki w programie "Top Model". Dariusz Krupa jest gitarzystą i muzykiem sesyjnym współpracującym z wieloma znanymi gwiazdami. Czy słynną "Dżoanę" łączy coś z byłym mężem Edyty Górniak? Absolutnie nie. Ta para nie jest rodziną.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości