Gwiazdy

Karolina Brzuszczyńska z "Top Model" o tym, jak przeżywa żałobę. "Nie oceniajcie mnie"

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska
Karolina Brzuszczyńska prosi o pomoc dla chorego brata

Karolina Brzuszczyńska w ostatnich tygodniach przechodziła prawdziwie trudny czas. Zmagania z chorobą brata przysporzyły modelce wielu trosk. Chory potrzebował kosztownej terapii, dlatego w zbiórkę pieniężną na leczenie włączyli się fani popularnej siostry. Pomimo starań, mężczyzna nie wygrał walki z białaczką. W ostatnio dodanym wpisie, influencerka odniosła się do przeżytej tragedii.

Karolina Brzuszczyńska dała poznać się jako charyzmatyczna uczestniczka programu "Top Model". Wraz ze swoją partnerką - Agnieszką Skrzeczkowską aktywnie działają w internecie. Na swoich profilach w mediach społecznościowych zgromadziły duże grono fanów, którzy chętnie nawiązywali kontakt z modelkami. Swoją rozpoznawalność Karolina postanowiła wykorzystać do pomocy choremu na białaczkę bratu.

Karolina Brzuszczyńska podziękowała fanom za pomoc

Brat Karoliny Brzuszczyńskiej zmarł z powodu zaawansowanej białaczki. 25 lipca modelka pożegnała mężczyznę we wzruszającym wpisie. Po kilku dniach Karolina na swojej instagramowej relacji zwróciła się do fanów, aby podziękować za wsparcie, którego udzielil jej w tym trudnym czasie.

Była uczestniczka "Top Model" odniosła się także do przeżywanej żałoby. Wyraziła ogromny smutek i tęsknotę za bratem, a także stwierdziła, że bez niego nie wyobraża sobie rodzinnych spotkań. Karolina poprosiła obserwatorów, aby nie oceniali jej poczynań i pozwolili przejść przez ten smutny okres w sposób, który będzie najodpowiedniejszy dla modelki.

"Poza ogromnym wsparciem, jakie od Was dostałam, pojawiło się parę osób oceniających moje ruchy w sieci. Piszące "co wypada" , a czego "nie wypada". Daleko mi do osoby, kierującej się tym, co wypada, ale proszę nie oceniajcie mnie i pozwólcie przeżywać to, co teraz czuję na swój własny sposób" - apeluje do fanów.

Karolina Brzuszczyńska o śmierci brata
Karolina Brzuszczyńska odniosła się do śmierci brata na swoim profilu na instagramie
Karolina Brzuszczyńska o śmierci brata
Karolina Brzuszczyńska odniosła się do śmierci brata na swoim profilu na instagramie
Karolina Brzuszczyńska o śmierci brata
Karolina Brzuszczyńska odniosła się do śmierci brata na swoim profilu na instagramie

Historia choroby brata Karoliny Brzuszczyńskiej

Starszy brat Karoliny Brzuszczyńskiej od ponad roku chorował na ostrą białaczkę. Przeszczep szpiku kostnego nie przyjął się, dlatego ostatnią nadzieją dla mężczyzny była kosztowna terapia. Rodzina walczyła o jego życie każdego dnia. Modelka zwróciła się do fanów o pomoc w uzbieraniu 1,5 mln zł na dalsze leczenie chorego.

Niestety, mężczyźnie nie udało się wyjść z choroby. Po 1,5 roku zmagań z białaczką zmarł, pozostawiając rodzinę w ogromnym smutku. Karolina Brzuszczyńska poinformowała na swoim koncie na Instagramie, że pieniądze, które udało jej się uzbierać z pomocą fanów, prześle na konto innej osoby zmagającej się z poważną dolegliwością.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości