Mąż Karoliny Pisarek zachorował na Bali. "Rogera zaatakował wirus" [TYLKO U NAS]

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Karolina Pisarek i jej mąż przebywają na Bali

Karolina Pisarek w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o stanie zdrowia swojego męża, który obecnie przebywa z modelką na wakacjach na Bali. Gwiazda zdradziła, że jej ukochany złapał krążącego na wyspie wirusa i nie obyło się bez pomocy lekarskiej. Roger Salla został podpięty do kroplówki. "Złe samopoczucie po czasie wróciło" - powiedziała nam Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek i jej mąż Roger Salla tworzą jedną z najbardziej gorących par w polskim show-biznesie. Zakochani wzięli ślub pół roku temu, a ich wesele zostało okrzyknięte mianem "wydarzenia roku". Para niedawno w towarzystwie znajomych udała się na krótkie wakacje na Bali. Niestety egzotyczny wyjazd nie do końca przebiega po ich myśli. Ukochany zwyciężczyni "Top Model" w pewnym momencie się bowiem poważnie rozchorował.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Pisarek o stanie zdrowia męża. Zaraził się wirusem podczas wakacji

Karolina Pisarek opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym widzimy, że jej mąż jest podłączony do kroplówki. W innym poście natomiast modelka pokazała całą serię leków, które przepisał mu miejscowy doktor. Skontaktowaliśmy się osobiście z gwiazdą, by zapytać o stan zdrowia Rogera Salli.

- Rogera zaatakował wirus, niektórzy nazywają to tutaj "Bali Belly". Lekarz powiedział, że może być to od jedzenia - zdradziła nam modelka.

Roger Salla zachorował na wakacjach
Roger Salla zachorował na wakacjach Roger Salla zachorował na wakacjach Źródło: Screen InstaStories

Karolina Pisarek zapewniła jednocześnie, że jej mąż ma na miejscu najlepszą możliwą opiekę lekarską. Roger Salla dostał już leki, jednak wciąż nie czuje się najlepiej.

- Jesteśmy w resorcie, gdzie na szczęście mają opiekę zdrowotną. Lekarz i pielęgniarka przyjechali w półtorej godziny. Podali kroplówkę oraz przepisali potrzebne leki i antybiotyk. Po kroplówce poczuł się lepiej, natomiast złe samopoczucie po czasie wróciło - mówiła.

Roger Salla zachorował na wakacjach
Roger Salla zachorował na wakacjach Roger Salla zachorował na wakacjach Źródło: Screen InstaStories

Mąż Karoliny Pisarek zachorował na Bali. Podobną sytuację mieli inni celebryci

Karolina Pisarek zaznaczyła, że w ostatnim czasie nie tylko jej mąż złapał balijskiego wirusa. Niedawno na rajskiej wyspie wylądowała między innymi blogerka podróżnicza Anna Skura oraz prowadząca program "Prince Charming" Agnieszka "Aggie" Lal z partnerem Jackobem. Okazuje się, że również oni przez chwilę mieli problemy ze zdrowiem.

- Jak się okazuje, przez podobną sytuację przechodziła moja wedding plannerka, która również jest na Bali, What Anna Wears oraz Aggie i jej partner - informowali o tym na swoich social mediach. Wszystko miało miejsce w zeszłym tygodniu, wiec najwyraźniej teraz łatwiej o wirusa - mówiła nam Karolina Pisarek.

Modelka dodała także, że podczas podróży zawsze kosztują również lokalnej kuchni, więc nie wie dokładnie, od czego zachorował jej mąż. Sama natomiast czuje się bardzo dobrze.

- Ciężko stwierdzić, czy na ulicy, czy w resorcie, bo kiedy byliśmy w trakcie podróży, to jedliśmy tu i tu. Miejmy nadzieje, że Roger wróci jak najszybciej do siebie. Ja oraz znajomi, z którymi przyleciałam na Bali, czują się dobrze - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości