Karolina Pisarek o tym, jak zmieniło się jej życie po ślubie. Odczuwa różnicę?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Karolina Pisarek o tym, jak zmieniło się jej życie po ślubie z milionerem

Od niedawna Karolina Pisarek jest żoną Rogera Salli. Ślub modelki i milionera był tematem, który na początku czerwca rozgrzewał media. Emocje jednak opadają, a Karolina Pisarek miała czas, by przemyśleć, jak zmieniło się jej życie po ślubie.

Karolina Pisarek jest modelką, której wrota do wielkiej kariery otworzył udział w "Top Model". W 5. edycji show zajęła drugie miejsce, będąc jedyną kobietą w finale. Od tamtej pory Karolina Pisarek związała swoją ścieżkę zawodową z szeroko pojętą modą. Modelka jest również influencerką, która aktywnie działa w mediach społecznościowych.

Karolina Pisarek wzięła ślub

Przygotowania do zmiany stanu cywilnego Karolina Pisarek rozpoczęła już dawno. W porannym paśmie "Dzień Dobry TVN" realizowano cykl "Pisarek mówi tak", w którym to widzowie mogli poznać szczegóły zbliżającego się ślubu. W całym przedślubnym zamieszaniu jedyną tajemnicą była data wyjątkowego wydarzenia. Ostatecznie para powiedziała sobie "tak" 10 czerwca w oddalonym o ok. 80 km od Warszawy Folwarku Łochów. Karolina Pisarek postawiła tego dnia na dwie kreacje - jedną, z długim trenem oraz drugą, w której wystąpiła podczas pierwszego tańca. Obie suknie możecie zobaczyć poniżej:

Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"
Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku" Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Karolina Pisarek o życiu po ślubie

Od spektakularnej ceremonii minęło już kilkanaście dni. Karolina Pisarek zdążyła ochłonąć i zastanowić się, czy jej życie uległo zmianie odkąd jej mężem został Roger Salla. Swoimi przemyśleniami podzieliła się z internautami.

"Kiedyś zadawałam pytania "i jak? Zmieniło się coś po ślubie?". Zazwyczaj słyszałam odpowiedź: "w sumie to nic". Dziś te pytania kierowane są w moją stronę. Moja odpowiedź nieco się różni" - zdradziła.

Dla Karoliny Pisarek ślub stał się momentem przełomowym, w którym jej dotychczasowy świat nabrał zupełnie innych barw.

"Budzę się szczęśliwsza, spokojniejsza, bardziej spełniona. Miłość, która wypełnia mnie całą, jest potężna. Czuję jeszcze większą wdzięczność, a miłość do mojego już męża weszła na inny level. Codziennie się wzruszam, patrząc na Rogera, dziękując, że mam tak wspaniałą osobę u boku. Piękne uczucie i pragnę, by trwało wiecznie" - napisała.

Szczere wyznanie opatrzyła filmem ilustrującym wydarzenia tamtego wyjątkowego wieczoru.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości