Karolina Pisarek sprzedaje swój apartament. Cena jest co najmniej zawrotna [GALERIA]

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek sprzedaje dom
Źródło: MWMEDIA
Karolina Pisarek wystawiła na sprzedaż apartament. Dwupoziomowe mieszkanie było kupione w ramach inwestycji i okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę. Modelka może na nim zarobić bagatela 3 mln złotych. Za ile zatem można je kupić?

Do "Top Model" weszła jako najmłodsza uczestniczka swojej edycji. Jurorzy szybko zauważyli, że dziewczyna, pomimo młodego wieku, przejawia spore możliwości. Choć ostatecznie zajęła drugie miejsce, jej kariera potoczyła się dość spektakularnie. Dziś otwarcie mówi, że jest milionerką, a w branży zadomowiła się na dobre.

W Warszawie odbyła się kolejna edycja festiwalu "Co Jest Grane", który zgromadził miłośników dobrej muzyki
W Warszawie odbyła się kolejna edycja festiwalu "Co Jest Grane". Zobaczcie relację z tej muzycznej uczty

Karolina Pisarek przeszła ostatnio wiele zmian

Karolina Pisarek ostatnimi czasy przyciąga znaczną uwagę mediów, również ze względu na działalność biznesową. Kilka dni temu znana modelka publicznie ogłosiła zakończenie długotrwałej współpracy z menadżerką Małgorzatą Leitner, co stało się przedmiotem zainteresowania zarówno mediów, jak i fanów. Modelka konsekwentnie odmawia jednak udzielania komentarzy na ten temat.

Niemniej to nie jedyna zmiana, która miała miejsce w życiu celebrytki. Apartament 25-letniej Karoliny Pisarek w Warszawie jest obecnie wystawiony na sprzedaż.

Karolina Pisarek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd programu "Top Model". Modelka brała udział w wielu programach rozrywkowych, zyskując tym samym jeszcze większe grono wiernych fanów, a co za tym idzie — plasując się w czołówce najlepiej zarabiających w branży.

Karolina Pisarek inwestuje miliony

Teraz Karolina Pisarek zdecydowała się zainwestować pieniądze w nieruchomości, w tym w apartament na Mokotowie. Kilka lat temu modelka chwaliła się zakupem przestronnego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 200 metrów kwadratowych, za który, według doniesień prasowych, zapłaciła ponad dwa miliony złotych.

Istnieje jednak możliwość, że ta inwestycja przyniesie jej niemałe zyski, ponieważ mieszkanie zostało wystawione na sprzedaż. Na stronie serwisu ogłoszeniowego można znaleźć ofertę sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu Karoliny Pisarek, a cena wynosi prawie pięć milionów złotych.

Mieszkanie Karoliny Pisarek
Mieszkanie Karoliny Pisarek
Mieszkanie Karoliny Pisarek
Źródło: DDTVN
Karolina Pisarek mogła cieszyć się widokiem na zielony Mokotów
Karolina Pisarek mogła cieszyć się widokiem na zielony Mokotów
Karolina Pisarek mogła cieszyć się widokiem na zielony Mokotów
Źródło: DDTVN
Karolina Pisarek oprowadziła po domu Mateusza Hładkiego
Karolina Pisarek oprowadziła po domu Mateusza Hładkiego
Karolina Pisarek oprowadziła po domu Mateusza Hładkiego
Źródło: DDTVN
Nie zabrakło też miejsca na bogatą garderobę
Nie zabrakło też miejsca na bogatą garderobę
Nie zabrakło też miejsca na bogatą garderobę
Źródło: DDTVN
Budynek prezentuje się imponująco
Budynek prezentuje się imponująco
Budynek prezentuje się imponująco
Źródło: DDTVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości