Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na romantycznym nagraniu. Świętują rocznicę ślubu

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk
Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk świętują rocznicę ślubu
Źródło: MWMEDIA
Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk świętują czwartą rocznicę ślubu. Choć, jak się właśnie dowiedzieliśmy, droga do tego miejsca łatwa nie była. Dziś możemy jednak podejrzeć aktorską parę na filmiku, na którym widać, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi.

Piotr Adamczyk jest jednym z tych znanych artystów, którzy nie odczuwają potrzeby zbytniego eksponowania swojej prywatności. Tym razem okoliczność była jednak wyjątkowa. Druga połówka aktora podkreśliła to nie tylko pięknymi ujęciami niezwykłych chwil we dwoje, ale i wyjątkowym podpisem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Co zobaczymy w nowym sezonie programu "Top Model"? cz.2

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na wspólnych ujęciach

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk obchodzą właśnie czwartą rocznicę ślubu. Z tej wyjątkowej okazji na profilu aktorki pojawiło się urocze nagranie. Widać, że tech dwoje naprawdę cieszy się swoją obecnością. Oglądamy kadry z wakacji, wspólnych sesji zdjęciowych, spektakularnych teatralnych wieczorów i uroczystości, ale i zwykłych codziennych sytuacji, takich jak wspólny przejazd autem. Wszędzie widać niekłamane uśmiechy.

"4 rocznica — kwiatowa, niektórzy też mówią, że owocowa. Ja mam kwiatów z tym panem pod dostatkiem, bo gdyby nie był tym, kim jest, to na pewno byłby ogrodnikiem" — napisała przekornie Karolina Szymczak.

Okazuje się jednak, że para idzie wspólnie przez życie od nieco dłuższego czasu.

"Tak naprawdę jesteśmy 7 lat razem. Siódemka to zdecydowanie szczęśliwa cyfra, bo nie wiem czy kiedykolwiek w życiu byłam tak szczęśliwa jak jestem teraz. A to jest ogromna zasługa mojego męża. Dziękuję za to, że mogę dzielić życie z przyjacielem, nie ma nic piękniejszego. Jedyne co mogę powiedzieć, żeby nie było aż tak cukierkowo, to, to, że do tej przyjaźni dochodziliśmy długo, ale skutecznie" — zdradziła aktorka.

Kim jest Karolina Szymczak?

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że żona Piotra Adamczyka jest jego najwierniejszą wielbicielką. Karolina Szymczak wspiera swojego ukochanego na każdym kroku, a jednocześnie buduje swoją karierę w Ameryce. Na zawodowym koncie ma już całkiem sporo osiągnięć, w tym rolę u boku Dwayne'a Johnsona w filmie opowiadającym o przygodach mitycznego bohatera Herkulesa. Niedawno pojawiła się też na ekranie w towarzystwie Brada Pitta i Margot Robbie w filmie "Babylon".

To jednak niejedyna działalność, w jaką angażuje się młoda aktorka. Choć podobnie jak mąż, nie lubi zdradzać zbyt wiele ze sfery prywatności, jakiś czas temu głośno zaczęła mówić o endometriozie, na którą choruje. Wszystko po to, by dołączyć do walki o społeczną świadomość i lepszą opiekę medyczną dla borykających się z tym problemem kobiet.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości