Partnerka Antoniego Królikowskiego została magistrem. Mówi o rzucaniu "kłód pod nogi"

Partnerka Antoniego Królikowskiego została magistrem
Partnerka Antoniego Królikowskiego została magistrem
Źródło: MW MEDIA/Screen IG
Antonii Królikowski w ubiegłym roku zostawił Joannę Opozdę i związał się z jej sąsiadką, prawniczką Izabelą. Para nie ma zbyt dobrej prasy w mediach, jednak stara się cieszyć codziennością. Ukochana aktora właśnie pochwaliła się, że została magistrem prawa. Przy okazji zdradziła, że wiele osób "rzucało jej kłody pod nogi".

Antoni Królikowski nie schodzi z nagłówków gazet. Wszystko przez jego medialną batalię z Joanną Opozdą, która jest matką jego syna Vincenta. Aktor zdradzał bowiem żonę, gdy była w zaawansowanej ciąży z jej sąsiadką, prawniczką Izabelą. Antoni Królikowski odszedł do nowej ukochanej i do dziś tworzy z nią szczęśliwy związek. Para na co dzień musi się jednak mierzyć z nieprzychylnymi komentarzami internautów, którzy na każdym kroku wypominają przeszłość aktora.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby jej syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ukochana Antoniego Królikowskiego została magistrem prawa

Antoni Królikowski i Izabela przez długi czas nie pokazywali się publicznie razem, jednak kilka miesięcy temu zadebiutowali razem na show-biznesowych salonach. Aktor zaczął też otwierać się na temat tej relacji i zapewniał, że nowa partnerka jest dla niego prawdziwym wsparciem.

Teraz zakochani mają prawdziwe powody do świętowania. Okazało się bowiem, że Izabela właśnie ukończyła studia prawnicze i zdobyła tytuł magistra. Partnerka Antoniego Królikowskiego pochwaliła się swoim osiągnięciem na Instagramie i podziękowała aktorowi. Przy okazji nawiązała do hejtu, jaki ją spotkał i nie ukrywała, że wiele osób "rzucało jej kłody pod nogi".

Od dziś jestem magistrem prawa! Mamo, Tato, Antku - kocham was bardzo i dziękuje, że jesteście, bo cudowniejszej rodziny nie mogłabym sobie wymarzyć. Dziękuje wszystkim dobrym duszyczkom, które trzymały za mnie kciuki. Myślę, że również osoby rzucające mi kłody pod nogi przez ostatni rok, szczególnie zawodowo, zmobilizowały mnie i przyczyniły się do takiej determinacji, że zdałam obronę na 5
- napisała Izabela.
Partnerka Antoniego Królikowskiego została magistrem
Partnerka Antoniego Królikowskiego została magistrem
Źródło: screen IG

Prawniczka Izabela była sąsiadką Joanny Opozdy

Joanna Opozda i Antonii Królikowski kilka razy się schodzili i rozstawali, a dwa temu ogłosili informację o zaręczynach. Aktorska para wzięła ślub na początku sierpnia 2021 roku. Media donosiły wówczas, że gwiazda jest w ciąży. Para długo nie potwierdzała tych doniesień. W końcu jednak Joanna Opozda i Antonii Królikowski ogłosili, że rzeczywiście ich rodzina wkrótce się powiększy.

Joanna Opozda bardzo źle znosiła ciążę i kilka razy w stanie zagrożenia życia trafiała do szpitala. Jej stanu nie poprawiała skomplikowana sytuacja rodzinna: medialne kłótnie z ojcem Dariuszem Opozdą oraz jego rodziną, a także rozstanie z Antonim Królikowskim. Aktor zostawił bowiem żonę niedługo przed porodem dla kochanki, którą okazała się ich sąsiadka, prawniczka Izabela. Celebryta poznał swoją nową ukochaną w... windzie, czym pochwalił się w sieci. Joanna Opozda stanęła przed trudnym wyzwaniem samodzielnego macierzyństwa i nigdy nie ukrywała, że nie jest jej z tym łatwo. Mimo to gwiazda poradziła sobie i dziś dla wielu jest wzorem do naśladowania.

Relacje między Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą są bardzo napięte. Byli partnerzy oczekują na rozwód i nie szczędzą sobie gorzkich słów na łamach mediów. Aktorka często podkreśla, że ojciec jej dziecka praktycznie nie ma kontaktu z małym Vincentem. W niedawnym wywiadzie Antonii Królikowski zdradził natomiast, że był zmuszony sprzedać swój dom, by spłacić byłą żonę. Dodał także, że alimenty, które musi płacić na syna, są według niego zbyt wysokie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA/Screen IG

podziel się:

Pozostałe wiadomości