Karolina Pisarek o samopoczuciu i leczeniu. "Operacja to ostateczność"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Pudelek
Karolina Pisarek

Karolina Pisarek zmaga się z silnymi bólami głowy. O przypadłości poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Modelka trafiła do szpitala, a lekarze postawili diagnozę - torbiel. W najnowszym wywiadzie gwiazda opowiedziała o stanie zdrowia oraz o leczeniu, któremu się podda.

Karolina Pisarek jest modelką, której wrota do wielkiej kariery otworzył udział w "Top Model". Aktualnie gwiazda aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, za pośrednictwem którego dzieli się dokonania w sferze zawodowej oraz prywatnej. W czerwcu Karolina Pisarek stanęła na ślubnym kobiercu. Niedawno modelka zdradziła, że zmaga się z silnymi bólami głowy.

Karolina Pisarek o stanie zdrowia

Karolina Pisarek udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała o stanie zdrowia i leczeniu, które musi wprowadzić. W rozmowie z serwisem Pudelek modelka oraz jej mąż Roger Salla zdradzili kulisy walki o polepszenie samopoczucia gwiazdy. Karolina Pisarek przyznała, że po wprowadzeniu farmakoterapii zaszła poprawa.

"Jest już o wiele lepiej, od niedzieli jest mała poprawa, zdiagnozowali, co zdiagnozowali. Wiem już, w którym kierunku się leczyć. Jestem wdzięczna, że dzięki hormonom i środkom farmakologicznym można się lepiej poczuć" - powiedziała.

Roger Salla przybliżył natomiast ścieżkę, jaką para musiała pokonać. Okazało się, że Karolina Pisarek była na wizycie u niejednego lekarza. Wprowadzono leki przeciwzapalne, ponieważ przeciwbólowe nie dawały ukojenia. Jednak na ten moment operacja nie będzie potrzebna.

"Będziemy musieli za trzy miesiące jeszcze raz zrobić rezonans głowy i sprawdzić. Dopóki Karolina nie ma problemów ze wzrokiem, operacja nie jest potrzebna" - zdradził Roger Salla.

Projekt Plaża Dziwnów. Karolina Pisarek-Salla o popularności stand up paddle boarding
Projekt Plaża Dziwnów. Karolina Pisarek-Salla o popularności stand up paddle boarding Źródło: "Co za Tydzień"

Karolina Pisarek w szpitalu

Pod koniec sierpnia media obiegła informacja o kiepskim stanie zdrowia Karoliny Pisarek. Modelka skarżyła się na silne bóle głowy, które uniemożliwiały jej normalne funkcjonowanie. Gwiazda pojechała do szpitala i poddała się badaniom. Głos w sprawie zabrała wówczas menadżerka Karoliny Pisarek.

"Karolina jest w szpitalu. Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy" - powiedziała Małgorzata Leitner.

Niedługo później Karolina Pisarek usłyszała diagnozę, o której więcej przeczytacie w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Pudelek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości