Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom". "Moi synowie się krępują kobiecego ciała"

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom"
Źródło: MWMEDIA
Klaudia El Dursi od dwóch lat spełnia się jako prowadząca reality show "Hotel Paradise". W rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiada o opalaniu się topless i o tym, co sądzi o akcji "Top Freedom". "Nie jestem zwolennikiem ograniczania kogokolwiek i uważam, że powinno to być dozwolone, ale fajnie by było, żeby kobiety, które decydują się na opalanie topless, wybierały stosowne momenty. Jestem mamą dwójki synów, którzy są w takim wieku, w którym piersi robią na nich duże wrażenie. Moi synowie się krępują kobiecego ciała" - powiedziała.

Klaudia El Dursi dała się poznać widzom stacji TVN w programie "Top Model". Niezwykła uroda uczestniczki zawładnęła sercami jurorów na tyle, że otrzymała złoty bilet. Niestety odpadła niedługo przed finałem programu. Klaudia El Dursi nie dała jednak o sobie zapomnieć. Od 2020 roku jest prowadzącą reality show TVN "Hotel Paradise". Gwiazda aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, za pośrednictwem którego dzieli się z internautami zdjęciami z rajskich wysp czy relacjami z ważnych dla niej wydarzeń. Prywatnie Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów: 14-letniego Dawida i 8-letniego Jana.

Klaudia El Dursi o zdjęciu topless

Jakiś czas temu Klaudia El Dursi opublikowała zdjęcie bez górnej części stroju. Fotografia, tak jak prawie każda, która pojawia się na instagramowym profilu gwiazdy, zachwyciła internautów. Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiada o kulisach powstania zdjęć. Czy gwiazda często opala się topless?

- Zdjęcie nie zostało zrobione w naturalnej sytuacji, pozowałam do niego. Ja zazwyczaj nie opalam się topless, chyba że jest taka sytuacja, że jestem gdzieś na uboczu, jest bardzo kameralnie, właśnie tak jak wtedy - byłam w hotelu, w którym była taka malutka plażyczka prywatna i obok nas był zajęty tylko jeden leżak. Więc pozwoliłam sobie na takie szaleństwo i faktycznie ten stanik zdjęłam. Sporadycznie z tego korzystam, właśnie w takich intymnych momentach - mówi Klaudia El Dursi.

ELDURSI_TOPFREEDOM
Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi o akcji "Top Freedom"

"Top Freedom" to akcja powstała z inicjatywy kobiet. Polki walczą o równouprawnienie w sferze postrzegania kobiecego i męskiego ciała. Kobiety walczą o możliwość wyboru i bezkarnego opalania się bez górnej części garderoby. W internetową akcję "Top Freedom" zaangażowały się również gwiazdy. Zdjęcie bez biustonosza opublikowały m.in. Ewa Skibińska, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Paulina Holtz oraz Maja Ostaszewska. Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiada o swoim stosunku do akcji.

- Nie jestem zwolennikiem ograniczania kogokolwiek i uważam, że powinno to być dozwolone, ale fajnie by było, żeby kobiety, które decydują się na opalanie topless, wybierały te stosowne momenty. Jestem mamą dwójki synów, którzy są w takim wieku, w którym piersi robią na nich duże wrażenie. Moi synowie się krępują kobiecego ciała. Jasiu już dawno wyrósł z tego, że ta pierś jest dla niego naturalna, bo przecież daje mu pokarm. Dawid natomiast jest w takim nastoletnim wieku, gdzie to go krępuje i sprawia mu dyskomfort - przyznaje Klaudia El Dursi.

Gwiazda ma radę dla tych kobiet, które chcą zaangażować się w akcję.

- Dlatego raczej polecałabym unikać takich miejsc, gdzie ludzi jest dużo, gdzie są rodziny z dziećmi i może to wpędzić w zakłopotanie niektóre osoby. Ale oczywiście popieram, chciałabym, żeby była taka wolność, ale nie chciałabym, żeby to było nadużywane - dodaje.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości