Żona Piotra Adamczyka zagrała z Bradem Pittem. "Przytulił mnie i powiedział, że jest w szoku"

Karolina Szymczak o spotkaniu z Bradem Pittem. Wystąpią w filmie "Babylon"
Karolina Szymczak o spotkaniu z Bradem Pittem. Wystąpią w filmie "Babylon"
Źródło: MWMEDIA
Karolina Szymczak zagrała w filmie "Babylon" u boku Brada Pitta. W wywiadzie zdradziła, jak hollywoodzki aktor zachowywał się na planie i co powiedział jej po nagraniu wspólnej sceny. Aktorka opowiedziała, czy jej ukochany nie był zazdrosny o jej występ u boku gwiazdy światowego kina. Zabawnie to skomentowała.

Karolina Szymczak to kolejna polska aktorka, która reprezentuje nasz kraj w Hollywood. Zagrała w filmie pt. "Babylon" w reżyserii Damiena Chazella, który jest zdobywcą Oscara i twórcą musicalu "La La Land". Najnowsze dzieło artysty wchodzi do kin w USA 23 grudnia. W Polsce będziemy mogli obejrzeć je od 20 stycznia. Zobaczcie zwiastun i przeczytajcie wspomnienia Karoliny Szymczak ze spotkania z Bradem Pittem.

Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o różnicach pomiędzy sukcesami aktorek i aktorów na arenie międzynarodowej.
Źródło: Co za Tydzień

Karolina Szymczak zagrała w filmie "Babylon"

Karolina Szymczak pochwaliła się na Instagramie zwiastunem wspomnianego filmu.

"Panie i Panowie, mam zaszczyt przedstawić Wam trailer filmu 'Babylon' w reżyserii Damiena Chazella z moim małym udziałem. Udało mi się załapać nawet w trailerze. Kto zgadnie gdzie?" - zwróciła się do fanów.

Aktorka nie ukrywa podekscytowania. Casting do tej roli odbył się dwa lata temu. Po roku otrzymała telefon od produkcji, że trzeba go powtórzyć. Przesłuchanie miało odbyć się po węgiersku. Ukochana Piotra Adamczyka miała dobę, aby się do tego przygotować.

Miałam poprzyklejane z tyłu na ścianie kartki z języka węgierskiego i to nagrałam. Bardzo im się to spodobało i dostałam tę rolę. Nie wiedziałam, że to będzie rola z Bradem Pittem, że ja rzeczywiście stanę z nim na planie i z nim zagram swoją rolę
- opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Żona Piotra Adamczyka o spotkaniu z Bradem Pittem

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Aktorka w rozmowie w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o spotkaniu aktorskim z Bradem Pittem, który w filmie jest jej mężem. Karolina Szymczak pochwaliła się, że po zakończonej pracy gwiazdor skomplementował jej grę aktorską i ją przytulił.

Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest. Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe [...] Miałam rzeczywiście wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Właśnie Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u
- wyznała.

Karolina Szymczak dodała, że jej mąż Piotr Adamczyk również cieszy się z jej sukcesu. Zażartowała nawet z tego, że jej ukochany pozwoliłby jej odejść do Brada Pitta.

"On mi powiedział jedną rzecz. Jeśli miałabyś mnie dla kogoś zostawić, to może to być tylko Brad Pitt, więc mam zielone światło" - stwierdziła w żartach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości