Gwiazdy

Joanna Kulig o dzieciństwie i walce o marzenia. "Wyszłam z totalnej biedy"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Joanna Kulig

Joanna Kulig to bez wątpienia jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Aktorka skrzętnie jednak ukrywa swoje życie prywatne i rzadko komentuje medialne doniesienia na ten temat. W jednym z ostatnich wywiadów zrobiła wyjątek i zdecydowała się na sentymentalną podróż w czasie, z trudem powstrzymując łzy. "Wyszłam z totalnej biedy".

Joanna Kulig gościła niedawno w programie "Dzień Dobry TVN". To właśnie tam opowiedziała o rozwijaniu kariery w Stanach Zjednoczonych, rzekomej przeprowadzce za ocean i trudnym dzieciństwie. Aktorka wyznała bowiem, że doskonale wie, co to znaczy żyć w cieniu biedy.

Joanna Kulig o aktorstwie i karierze 

Joanna Kulig w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jak wygląda jej praca nad nowymi filmowymi projektami. Udział w filmie "Ida" nagrodzonym Oscarem otworzył jej bramy do hollywoodzkich produkcji. Mimo wielu propozycji i częstych wylotów do USA aktorka zaznaczyła jednak, że nie wyprowadziła się z Polski i na ten moment planuje pozostać w ojczyźnie. Joanna Kulig odniosła się także do swojej kariery i zaznaczyła, że czuje radość i dumę, że mimo wielu przeciwności losu osiągnęła swój wymarzony cel.

"To dla mnie bliska inicjatywa, dlatego że sama jako dziecko dużo pomocy otrzymałam. Wielu ludzi mi bardzo pomogło. Będąc z małej miejscowości, gdzie dużo takich paczek sama otrzymałam, teraz pojawiam się w Hollywood, czyli wyszłam z totalnej biedy do tego, co teraz mam" - powiedziała. 

Joanna Kulig o dzieciństwie i biedzie

Joanna Kulig wyznała, że jest niezwykle wdzięczna za wszystko, co osiągnęła. Zaznaczyła także, że z wielką rozwagą podchodzi do ludzi i gdy tylko może, stara się im pomóc. 

"Kiedy byłam dzieckiem i miałam mało zabawek, rozwijała się kreatywność. Byłam tak wychowywana, że "co masz, to dasz". Kiedy pokazujemy dzieciom, że dzielimy się z drugim człowiekiem, uczymy ich dobra. To oducza egoizmu. Jestem dumna z tego, co robię, ale zawsze do każdego podchodzę jak do człowieka. Pomoc drugiemu człowiekowi i to, żeby się nie pogubić, to jest najważniejsze. Skupienie się tylko na karierze to jest za mało. To nie jest w życiu najważniejsze" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości