Gwiazdy

Karolina Wajda o stanie zdrowia mamy. Jak się obecnie czuje Beata Tyszkiewicz?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Karolina Wajda komentuje zdrowie mamy

W mediach pojawiły się niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Karolina Wajda w rozmowie z nami powiedziała, że jej mama stara się unikać wychodzenia z domu bez ważnego powodu. Przypomnijmy, że aktorka ma 83 lata.

Beata Tyszkiewicz jest ikoną polskiego kina. Przez lata wykreowała na ekranie dziesiątki niezapomnianych ról w produkcjach takich jak "Popioły", "Marysia i Napoleon", "Seksmisja", "Kingsajz", "Listy do M.", "Lalka" czy "Wszystko na sprzedaż".

Karolina Wajda komentuje stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Aktorka w 1967 r. wyszła za mąż za reżysera Andrzeja Wajdę, z którym związana była do 1969 r. Z tego małżeństwa aktorka i reżyser doczekali się córki Karoliny. Później Beata Tyszkiewicz związała się z Wiktorem Orzechowskim, a następnie z Jackiem Padlewskim, z którym ma córkę Wiktorię.

Już od kilku lat Beata Tyszkiewicz nie pokazuje się publicznie i nie gra w filmach. Jej córka Karolina Wajda wielokrotnie podkreślała, że jej mama nie zamierza już pracować ze względu na słaby stan zdrowia. Aktorka ostatni raz pojawiła się na ekranie w 2018 r. w filmie "Studniówk@".

Beata Tyszkiewicz
Beata TyszkiewiczŹródło: MWMEDIA
Beata Tyszkiewicz

Zobacz wideo:

Festiwal Mastercard OFF Camera. Gwiazdy na gali otwarcia
Festiwal Mastercard OFF Camera. Gwiazdy na gali otwarciaŹródło: "Co Za Tydzień"

Beata Tyszkiewicz nie wychodzi na spacery

Dwa lata temu Karolina Wajda powiedziała, że jej mama nie będzie pojawiała się już publicznie. Teraz magazyn "Rewia" podał nowe informacje o stanie zdrowia aktorki.

"Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery. Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra" - powiedziała Karolina Wajda.

Cozatydzien.tvn.pl również skontaktował się z córką Beaty Tyszkiewicz, która potwierdziła te informacje.

Mama nie chce bez ważnego powodu wychodzić z domu

Beata Tyszkiewicz
Beata TyszkiewiczŹródło: MWMEDIA
Beata Tyszkiewicz

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości