Katarzyna Bosacka nie mogła sobie poradzić z rozstaniem. Musiała skorzystać z pomocy terapeuty

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Bosacka w najnowszym wywiadzie znów otworzyła się na temat rozstania z mężem. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się pogłoski o kryzysie w małżeństwie prezenterki, do którego miało dojść przez romans jej męża. Teraz Katarzyna Bosacka powiedziała, jak bardzo pomogła jej terapia.

Katarzyna Bosacka jest z wykształcenia polonistką. Pod koniec lat 90. rozpoczęła karierę dziennikarską. Pracowała w "Gazecie Wyborczej" i "Wysokich Obcasach". Dziś prowadzi kanał EkoBosacka w serwisie YouTube i uczy Polaków ekologicznego życia. Dziennikarka jest współautorką wielu programów, np. "Wiem, co jem", "Wiem, co kupuję", "O, matko!", "Co nas truje?", czy "Gwiazdy od kuchni".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

HP7_MARVIN_ROZSTANIE (1)
Marvin Kruciński z "HP" o rozstaniu z Karoliną "Mallu" Majewską. Dlaczego im nie wyszło?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Bosacka — kariera i historia miłości

W latach 90. Katarzyna Bosacka związała się z dziennikarzem i publicystą Marcinem Bosackim, za którego w kwietniu 1997 r. wyszła za mąż. Marcin Bosacki pełnił również funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Później został powołany na ambasadora RP w Kanadzie. Obecnie zajmuje się polityką.

Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci: 25-letniego Jana, 21-letniej Marii, 19-letniej Zofii i 10-letniego Franciszka. Niestety, na początku sierpnia 2023 r. w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby małżeństwo Katarzyny i Marcina Bosackich miało się rozpaść.

Katarzyna Bosacka nie chciała zabierać głosu w tej sprawie, jednak zrobił to Marcin Bosacki, który w oświadczeniu przesłanym Pudelkowi napisał:

"Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji" - napisał Marcin Bosak.

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka
Źródło: MWMEDIA

Katarzyna Bosacka o życiu po rozstaniu

Katarzyna Bosacka w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała, że nie chce komentować tej sprawy, a po dwóch tygodniach na Instagramie napisała podziękowania dla fanów, tym samym potwierdzając rozstanie.

W ostatnim czasie Katarzyna Bosacka musiała całkowicie zmienić swoje życie prywatne, ale metamorfozy objęły również inną sferę w jej życiu, a mianowicie sylwetki. Prezenterka schudła bowiem 15 kg, o czym chętnie mówi w mediach.

Ostatnio Katarzyna Bosacka udzieliła wywiadu Andrzejowi Sołtysikowi dla Świata Gwiazd, w którym powiedziała jak radzi sobie po rozstaniu z mężem. Wyznała, że nie zamyka się na nową miłość, jednak aby poradzić sobie z rozstaniem, musiała skorzystać z pomocy specjalisty.

"Zdecydowanie poszłam po pomoc, poszłam po prostu do psychiatry, bo takie doświadczenie w życiu, nagłe jeszcze bardzo wiąże się z ogromną traumą, rozpaczą, depresją. Powiedzmy to sobie szczerze" - powiedziała.

Katarzyna Bosacka nie wyjawiła, w jaki sposób dowiedziała się o zdradzie męża, jednak zaznaczyła, że sprawa rozwodowa nadal jest w toku z jej powództwa, jednak bardzo cierpią na tej sytuacji jej dzieci.

Katarzyna Bosacka otrzymuje wiele propozycji matrymonialnych
Katarzyna Bosacka otrzymuje wiele propozycji matrymonialnych
Katarzyna Bosacka otrzymuje wiele propozycji matrymonialnych
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości