Katarzyna Bosacka schudła 15 kilogramów w trzy miesiące. Padła ofiarą oszustów

Katarzyna Bosacka schudła 15 kg ze stresu
Katarzyna Bosacka schudła 15 kg ze stresu
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem po 26 latach wspólnego życia. Ten fakt bardzo wpłynął na jej zdrowie. Po rozpadzie małżeństwa w błyskawicznym tempie traciła na wadze. Prezenterka zdradziła fanom, że schudła 15 kilogramów w trzy miesiące. Teraz ostrzegła ich przed czymś bardzo ważnym.

Katarzyna Bosacka była związana z publicystą Marcinem Bosackim, z którym ma czwórkę dzieci. Prezenterka i jej były ukochany postanowili zachować dla siebie przyczynę rozstania. Fani martwią się o gwiazdę, która ostatnio przeszła metamorfozę. Internauci wspierają swoją ulubienicę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Tajemnice Produkcji". Dowódcy zapraszają na kulisy programu "Nasi w mundurach 2"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dlaczego Katarzyna Bosacka schudła 15 kg w trzy miesiące?

Katarzyna Bosacka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym prezentuje obecną sylwetkę. Gwiazda zwróciła się do obserwatorów, potwierdzając, że ostatnio otrzymuje od nich wiele wiadomości z komentarzami, że bardzo schudła. Prezenterka podkreśliła, że rzeczywiście tak jest. Zdradziła przy tym powód drastycznego schudnięcia i uprzedziła fanów, że nie zażywa żadnych środków wspomagających utratę wagi. Jednocześnie nie życzy sobie, aby oszuści wykorzystywali jej wizerunek do tego, aby nakłaniać odbiorców do kupna takich produktów.

"Chciałam wam przekazać, że nie reklamuję żadnych suplementów diety, a jedynym powodem mojego schudnięcia był stres. Nie wszyscy wiecie, że mój wizerunek został bezprawnie wykorzystany do reklamy różnych diet i suplementów diety. Sprawą zajmują się prawnicy" - poinformowała.

Katarzyna Bosacka niedawno udzieliła wywiadu, który został opublikowany na stronie fakt.pl. Tam również odniosła się do rozstania z mężem i schudnięcia.

"Staram się być bardzo dzielna. Oczywiście, wiem, że dam radę i idę do przodu [...] Tak. Schudłam 15 kilo w niecałe 3 miesiące. Ale nic na to nie poradzę, tak reaguje mój organizm na stres. Nie ma co tutaj ukrywać [...] Wiadomo, że to nie jest tak, że ludzie po tylu latach się rozstają i potem już tylko do wiedzenia i cześć. To cały czas się kotłuje przez wszystkie miesiące, a nawet lata" - opowiedziała.

Katarzyna Bosacka otacza się fanami, którzy wspierają ją w tym trudnym dla niej czasie.

"Pani Kasiu, może to jedyny 'zysk' z tej sytuacji, ale wygląda pani pięknie i na pewno sobie poradzi ze wszystkim. Silne kobiety tak mają" - czytamy pod najnowszym zdjęciem prezenterki.

Katarzyna Bosacka o relacji z mężem

W styczniu 2023 na stronie www.wysokieobcasy.pl pojawiła się rozmowa, w której Katarzyna Bosacka opowiadała o swoim małżeństwie. Wspominała, że wyszła za mąż za Marcina Bosackiego pół roku po tym, jak go poznała. Wyznała, że bała się powiedzieć ojcu o tym, że jest w ciąży z mężczyzną, którego kocha.

Przypomnijmy, że gwiazda była wcześniej zaręczona z innym mężczyzną, którego porzuciła dla nowego ukochanego. Katarzyna Bosacka podkreśliła, że zmieniła postępowanie i później nie bała się trudnych rozmów. Na komunikacji opierało się jej małżeństwo.

"Oboje z mężem jesteśmy zabiegani, mamy kalendarz wypełniony od rana do wieczora. Ale nie ma opcji, żebyśmy rezygnowali z rozmowy. Komunikacja, podpowiadanie pewnych rzeczy są konieczne. A jeśli mamy wszystko ogarnięte, żyje się dużo łatwiej i bardziej harmonijnie. Musimy ze sobą gadać. Po prostu. Wczoraj miałam w domu towarzyskie spotkanie, a dziś od rana pędziłam na nagranie do telewizji. W tym czasie mąż wszystko ogarnął po imprezie. Nie byłoby tego, gdybyśmy nie byli ze sobą w ciągłej komunikacji, nie wiedziałby, jak to dla mnie ważne" - wyjaśniła.

Czytaj więcej: Historia miłości Katarzyny i Marcina Bosackich

Katarzyna i Marcin Bosaccy. Historia miłości
Katarzyna i Marcin Bosaccy. Historia miłości
Katarzyna i Marcin Bosaccy. Historia miłości
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości