Alicja Bachleda Curuś świętuje urodziny syna. Zabrała go w niezwykłe miejsce

Alicja Bachleda Curuś świętuje urodziny syna. Tak wygląda 14-letni Henry Tadeusz
Alicja Bachleda Curuś świętuje urodziny syna. Tak wygląda 14-letni Henry Tadeusz
Źródło: MWMEDIA
O synu Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella było głośno w marcu, kiedy to zjawił się wraz z ojcem na 95. ceremonii wręczenia Oscarów. Henry Tadeusz skończył właśnie 14 lat, co dumna mama postanowiła obwieścić fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nastolatek świętował w wyjątkowym miejscu.

Alicja Bachleda-Curuś jest polską aktorką i wokalistką, która ma na koncie sukcesy międzynarodowe. W 2009 u boku Colina Farrella zagrała główną rolę w filmie "Ondine" Neila Jordana. Wspólna praca na planie zaowocowała romansem, którego owocem jest syn Henry Tadeusz. Związek nie przetrwał próby czasu i para w 2010 roku poinformowała o rozstaniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 12. Magdalena Schejbal
Jacy rodzice, takie dzieci? 12. Magdalena Schejbal
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Alicja Bachleda-Curuś świętuje urodziny syna

Alicja Bachleda-Curuś przeszło 20 lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by tam realizować swój "amerykański sen". I choć na początku zagrała w kilku hollywoodzkich produkcjach, aktualnie rzadko może oglądać ją na szklanym ekranie. Aktorka spełnia się natomiast w roli mamy, która skrzętnie dba zarówno prywatność syna, jak i swoją. Choć prowadzi profile w mediach społecznościowych, publikuje raczej powściągliwie, skrzętnie dbając o każdą najmniejszą informację, która ma ujrzeć światło dzienne.

Szczególną opieką otoczyła syna, który po raz pierwszy na salonach pojawił się u boku ojca podczas tegorocznej gali wręczenia Oscarów. 13-letni wówczas Henry Tadeusz skupił całą uwagę mediów, udowadniając, że po rodzicach odziedziczył wszystkie najlepsze cechy. Colin Farrell nie krył dumy z syna, któremu ochoczo robił zdjęcia.

Czasami trudno uwierzyć, że czas leci tak szybko. Henry Tadeusz właśnie skończył 14 lat, co Alicja Bachleda-Curuś postanowiła świętować w wyjątkowy sposób. Wraz z synem i prawdopodobnie jego przyjaciółmi spędziła czas na ranczu, gdzie wszyscy goście czerpali przyjemność z jazdy konno. Chłopiec obchodził urodziny 9 października, jednak nic nie stało na przeszkodzie, by świętować kilka dni później w Santa Inez.

"Celebrujemy bardzo wyjątkowe urodziny" - napisała pod postem.

Alicja Bachleda-Curuś ukończyła prestiżowe studia

Alicja Bachleda-Curuś może poszczycić się niezłym wykształceniem. Po zdanej maturze studiowała iberystykę i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także psychologię na Uniwersytecie Kalifornijskim w Stanach Zjednoczonych. To jednak nie koniec! Gwiazda ukończyła również prestiżową szkołę Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku, a w 2021 roku poinformowała, że została absolwentką historii sztuki na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Okazuje się, że dla aktorki to wciąż za mało! Alicja Bachleda-Curuś w maju pochwaliła się ukończeniem kolejnego etapu edukacji.

"Co to był za tydzień! (Potrzebowałem chwili, aby to wszystko ogarnąć!). Moje ukończenie studiów, niespodziewana wizyta drogiej przyjaciółki z Polski i wyjątkowe urodziny, wypełnione wspaniałymi kobietami! Jestem wielką szczęściarą!!!" - napisała na Instagramie.

Tym razem padł na studia na Arizona State University, jednak aktorka nie zdradziła jeszcze nazwy kierunku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości